از بین رفتن بیت کوین کش در بازار جهانی

از بین رفتن بیت کوین کش در بازار جهانی

آیا شاهد از بین رفتن بیت کوین کش خواهیم بود؟

در حالی که برخی می اندیشند که بیت کوین کش همچنان به پیشرفت خود ادامه خواهد داد؛ اما دلایلی وجود دارد که نشان می دهد، ممکن است پیشرفت این ارز دیجیتال ادامه پیدا نکند.

درست مانند هاوینگ بیت‌کوین؛ یعنی نصف شدن پاداش استخراج آن، فورک های بیت‌ کوین که بیت کوین کش، نیز جزو آنهاست در حال کاهش پاداش استخراج خود هستند. در حالی که تحلیلگران انتظار دارند که هاوینگ بین کوین، موجب افزایش قیمت بیت‌کوین کش شود، دلایلی وجود دارد که عکس این قضیه را اثبات می کند. به این معنی که هاوینگ این دو ارز دیجیتال در نهایت موجب ازبین رفتن آن ها خواهد شد.

بنیامین سلر ماجر؛ یکی از تحلیلگران Coin metrics و Magnet Capital، که مدتی پیش در توییتر خود این موضوع را مورد بررسی و تحلیل قرار داد اظهار کرد:

که به دلیل ترفند های مخصوص استخراج، میزان ارتفاع بلوک های بیت‌ کوین کش بیشتر شده است. به عبارت دیگر تعداد بلوک های موجود در زنجیره ی این ارز دیجیتال، به اندازه ی هزاران نفر بیشتر از بیت کوین است؛ هر چند ممکن است این موضوع از نظر برخی از افراد کم اهمیت باشد؛ اما به دلیل اختلاف ارتفاع بین بیت کوین و بیت کوین کش، ممکن است ماینر های زنجیره ی بعدی مجبور شوند که که بیت کوین را ترک کنند. (به دلیل ترس از عدم سود آوری)

وی ادامه داد به همین دلیل وقتی ماینرها پاداش خود را از استخراج بیت کوین و بیت کوین کش بدست می آورند، در واقع این میزان نسبت به قبل، نصف شده است. (مگر اینکه قیمت ها به همان نسبت افزایش پیدا کند) نتیجه اینطور خواهد شد که ماینر ها سود کمتری بدست خواهند آورند. این تحلیل ساده نشان می دهد که به مرور سرمایه گذاران این دو ارز دیجیتال نگران خواهند شد و دیگر به سرمایه گذاری خود ادامه نخواهند داد؛ در نتیجه، در آینده ای نه چندان دور، احتمال آن میرود که این دو ارز دیجیتال از بین بروند.

منابع:
https://en.ethereumworldnews.com/why-an-analyst-expects-bitcoin-cashs-absurd-rally-to-continue

از بین رفتن بیت کوین کش در بازار جهانی

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *