برایان بروکس مدیر سابق صرافی کوین بیس به عنوان نامزد ریاست ستاد کنترل ارز آمریکا به مجلس سنا معرفی شد

برایان بروکس مدیر سابق صرافی کوین بیس به عنوان نامزد ریاست ستاد کنترل ارز آمریکا به مجلس سنا معرفی شد

برایان بروکس مدیر سابق صرافی کوین بیس به عنوان نامزد ریاست ستاد کنترل ارز آمریکا به مجلس سنا معرفی شد ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا برایان بروکس که در گذشته یکی از مدیران صرافی کوین بیس بوده است را به عنوان نامزد ریاست ستاد کنترل ارز آمریکا به مجلس سنا این کشور معرفی کرد. ترامپ در مصاحبه جدیدی که داشت اعلام کرد که قصد دارد برایان بروکس به عنوان رئیس ستاد کنترل ارز آمریکا قرار دهد. البته قبل از انتصاب او مجلس سنا ایالات متحده آمریکا باید او را تایید کند.

اگر سنا مهر تاییدی بر مدیر سابق صرافی کوین بیس بزند، او به مدت پنج سال رئیس ستاد کنترل ارز آمریکا می شود. بروکس برای مدت زیادی به عنوان مدیر حقوقی صرافی کوین بیس فعالیت می کرد. بعد از استعفای جوزف اوتینگ او از سال ۲۰۲۰ به عنوان سرپرست ستاد کنترل ارز آمریکا مشغول به کار است و حالا خود را برای گرفتن منصب ریاست این ستاد آماده می کند.

برایان بروکس مدیر سابق صرافی کوین بیس به عنوان نامزد ریاست ستاد کنترل ارز آمریکا به مجلس سنا معرفی شد

بروکس سابقه درخشانی به عنوان مدیر بخش حقوقی صرافی کوین بیس دارد و حالا اگر سنا او را تایید کند، برای پنچ سال ریاست این ستاد را برعهده می گیرد. بروکس علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال دارد و با توجه به تجربه او در صرافی کوین بیس اگر به عنوان رئیس این ستاد انتخاب شود می تواند نتایج مثبتی بر روی بازار ارزهای دیجیتال بگذارد.

ستاد کنترل ارز آمریکا می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی بیت کوین و سایر آلت کوین ها بگذارد. البته در همین سال جاری به لطف تلاش های بروکس بانک های آمریکا مجوز نگهداری از ارزهای دیجیتال را دریافت کردند. بروکس مخالفان دموکرات زیادی دارد که می گویند او بیش از اندازه بر روی بازار ارزهای دیجیتال متمرکز است و اهمیتی به مشکلات به وجود آمده بابت ویروس کرونا ندارد.

در این رابطه می‌توانید خبر به عقیده نووگراتز، پیروزی در انتخابات امریکا برای آینده بازار ارز دیجیتالی خبر خوشی نیست را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://decrypt.co/48582/trump-nominate-former-coinbase-exec-brooks-head-occ

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *