هشدار تحلیلگران در مورد اصلاح قیمت بیت کوین پس از رسیدن آن به 18.000 دلار

هشدار تحلیلگران در مورد اصلاح قیمت بیت کوین پس از رسیدن آن به ۱۸٫۰۰۰ دلار

هشدار تحلیلگران در مورد اصلاح قیمت بیت کوین پس از رسیدن آن به ۱۸٫۰۰۰ دلار ؛ سرمایه گذاران و خریداران ارزهای دیجیتالی، سرانجام موفق شدند شاهد رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۸ هزار دلار باشند. اما با این وجود بسیاری از تحلیلگران بر این عقیده هستند که پیش از آنکه شاهد یک ثبت تاریخی قیمت در این رمز ارز باشیم، شاهد اصلاحی جزئی و کم عمق در قیمت این ارز خواهیم بود.

طبق گزارش منتشر شده از سوی کوین تلگراف، قیمت بیت کوین برای اولین بار موفق شده است در طی سه سال اخیر، به آستانه ۱۸ هزار دلار برسد. به گونه ای که این قیمت، بالاترین رکورد قیمتی این ارز دیجیتالی در سال ۲۰۲۰ می باشد.

در روز گذشته قیمت این ارز دیجیتالی، پس از افزایش پرحجم، موفق شده از محدوده ۱۷٫۱۰۰ دلاری به محدوده ۱۷٫۳۰۰ دلاری برسد. پس از آن نیز با وجود ناباوری تحلیلگران، روند افزایش قیمتی خود را تا قله ۱۷٫۸۵۸ دلار نیز ادامه داد.

هشدار تحلیلگران در مورد اصلاح قیمت بیت کوین پس از رسیدن آن به ۱۸٫۰۰۰ دلار

آنگونه که یکی از بنیانگذاران پلتفرم دیسن تریدر( فلیپ فلیپ) اظهار داشته است، اگر سطح حمایت از ارزهای دیجیتالی حفظ شود، روند صعودی افزایش قیمت بیت کوین همچنان ادامه خواهد یافت. این تحلیلگر با انتشار توییتری بیان نمود که در حال حاضر، رفتار افزایش قیمتی این ارز دیجیتالی، به گونه ای می باشد که قادر است به سادگی به رشد انفجاری برسد.

این ارز دیجیتالی همچنان روند صعودی خود را طی می کند، و چندان فاصله ای برای رسیدن به قله ۱۹٫۷۶۳ دلاری ندارد. پیش تر از این تحلیلگران زیادی در خصوص افزایش قیمت بیت کوین پیش بینی نموده بودند، اما آنگونه که به نظر می رسد، گاو ها مصرانه به دنبال آن هستند که این افزایش قیمت روند صعودی خود را طی کند.

تا به امروز شاهد این مسئله هستیم که بهای بیت کوین، موفق شده است از مقاومت ۱۶ هزار دلاری بگذرد. به گونه ای که بیش از ۱۳٫۰۶ درصد افزایش را تجربه کند.

در این رابطه می‌توانید خبرهای کاهش قیمت دلار با رونق نرخ هش و رکورد زنی قیمت بیت کوین و بر اساس ۳ شاخص اصلی قیمت بیت کوین در حال رسیدن به ۱۱۰۰۰ دلار است را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/traders-expect-shallow-bitcoin-price-pullback-before-new-all-time-high

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *