کوین‌های بر پایه دیفای، رشد شدیدی خواهند داشت

یکی از تحلیلگران سرشناس بازار ارزهای دیجیتال: کوین‌های بر پایه دیفای، رشد شدیدی خواهند داشت

کوین‌های بر پایه دیفای، رشد شدیدی خواهند داشت ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، یکی از تحلیلگران سرشناس بازار ارزهای دیجیتال بر این باور است که سه عدد از کوین‌های دیفای که عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان داده بوند و پس از صعود قیمت بیت کوین با افت شدید مواجه شدند و به کف قیمتی خود رسیدند، پتانسیل زیادی برای رشد دوباره و حتی شگفت‌انگیز دارند.

نام این تحلیلگر فلاد است که تا به امروز تحلیل نسبتاً خوبی از بازار ارزهای دیجیتال ارائه داده است. فلاد می‌گوید که توکن‌های آوری Aave (AAVE)، تورچین Thorchain (RUNE) و سولانا Solana (SOL) در حال حاضر به کف قیمت خود رسیده‌اند، اما پتانسیل زیادی برای یک جهش صعودی عظیم دارند. این تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در پادکست جدید لوک مارتین حاضر شد و گفت که روند صعودی بیت کوین تا مدت دیگری کمابیش ادامه خواهد داشت و احتمالاً بقیه توکن‌های مطرح هم مقداری رشد می‌کنند.

کوین‌های بر پایه دیفای، رشد شدیدی خواهند داشت

فلاد در ادامه گفت که تمام فکر و ذکر معامله‌گران بیت کوین است و اهمیتی به دیگر ارزهای دیجیتال بازار نمی‌دهند، من اطمینان دارم که ریسک سرمایه‌گذاری در پروژه‌های دیفای افزایش می‌یابد و بعد از این اتفاق این سه توکن که زیرساخت‌های بسیار عالی دارند قطعاً رشد شدیدی را تجربه خواهند کرد. او گفت که مردم عادی نگاهشان فقط به بیت کوین است، بیت کوین مدتی زیادی است که در بازار ارزهای دیجیتال حضور دارد، اما ما باید به فکر ارزهای تازه وارد هم باشیم که در چند سال آینده شاید قیمت آن‌ها دست کمی از بیت کوین نداشته باشد.

در بازار ارزهای دیجیتال توکن‌های فراوانی وجود دارد که ارزش سرمایه‌گذاری را دارند، اما بیشتر فعالان بازار تنها حواسشان معطوف به توکن‌های معروف است، توکن‌هایی که زمانی در همین مقام بودند.

در این رابطه می‌توانید خبرهای تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین افزایش شدیدی یافته‌اند و بزرگترین بانک آمریکا : بیت کوین در بلند مدت پتانسیل صعودی خواهد داشت را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://dailyhodl.com/2020/10/31/top-crypto-analyst-unveils-trading-strategy-as-defi-movement-transitions-to-bitcoin-bull-run

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *