معامله‌گران باید در این هفته پنج ارز دیجیتالی را در نظر بگیرند

معامله‌گران باید در این هفته پنج ارز دیجیتالی را در نظر بگیرند

معامله‌گران باید در این هفته پنج ارز دیجیتالی را در نظر بگیرند ؛ بیت کوین به عنوان برترین ارز دیجیتالی، موفق شده است تا روند صعودی خود را معامله‌های اخیر خود آغاز کند. اما آنگونه که شاهد هستیم علائمی در خستگی روند قیمت بیت کوین در بالای ۱۳٫۲۰۰ دلار مشاهده می‌شود. که در واقع این مسئله نشانگر آن است که در قیمت آلت کوین‌ها اصلاح جزئی صورت گرفته و آن‌ها را پایین کشیده است.

طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شد، از تاریخی که پی پل وارد حوزه پنج ارز دیجیتالی شده است، راهبرد بانک جهانی جی پی مورگان، در خصوص بیت کوین تغییر کرده است. به گونه‌ای که این بانک بزرگ جهانی در گزارشی از سه دلیل عمده، برای توجیه روند صعودی قیمت بیت کوین سخن گفته است.

در این گزارش جزئیاتی بیان شده است، که طبق آن یکی از پنج ارز دیجیتالی با نام بیت کوین ، موفق شده است به جایگاه با ارزش طلا برسد. حتی روند صعودی ارزش این رمز ارز به خوبی مشاهده می‌شود.

در این رابطه می‌توانید خبرهای استخراج ارزهای دیجیتال در ونزوئلا به یک شرط قانونی شد! و افزایش قیمت اتریوم تا ۳۷۰ دلار بستگی به قیمت پایانی بیت کوین در این هفته دارد را نیز مطالعه کنید.

سه دلیل عمده افزایش قیمت در معامله‌های ارز دیجیتالی

تحلیلگران بر این عقیده هستند که سه دلیل عمده‌ای که منجر شده است تا قیمت بیت کوین روند صعودی خود را طی کند و بیت طلا و بیت کوین شکاف بزرگی به وجود آید، ارجحیت دادن بیت کوین به طلا و توسعه کاربردهای ارزهای دیجیتالی است.

در این گزارش همچنین بیان شده است که موسسات کم کم در حال درک کردن پتانسیل رشدی این پنج ارز دیجیتالی و معامله‌های آن‌ها هستند. به همین دلیل درگیر آن شده‌اند که مواضع گذشته خود را در این مورد تغییر دهند.

مدیر عامل بانک ارزهای دیجیتالی گلکسی دیجیتال، مایکل نوو گراتز بیان نموده است که تصمیمات اخیر پی پل، باعث شد است تا شرکت‌های بزرگ در حوزه ارائه خدمات ارزهای دیجیتالی، با دیگر بانک‌های بزرگ جهانی تعامل داشته باشند.

از این‌رو بدون شک در طی ۱۰ سال آینده با بازسازی زیرساخت‌های مالی در کشورهای مختلف جهان مواجه خواهیم شد.

منبع:

 https://cointelegraph.com/news/top-5-cryptocurrencies-to-watch-this-week-btc-eth-xrp-ltc-xlm

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *