5 رمز ارز که در این هفته باید توسط معامله‌گران در نظر گرفته شود

۵ رمز ارز که در این هفته باید توسط معامله‌گران در نظر گرفته شود؛ آلت کوین‌

قیمت رمز ارزها همچون بیت کوین در طی روزهای اخیر، در محدوده قیمتی مشخصی نوسان عرضی دارند. اما احتمال دارد تعدادی از این آلت کوین‌ ها موفق شوند با افزایش قیمت روبه رو شوند. البته برای جهش قیمت این رمز ارزها، سطح حمایت کلیدی وجود خواهد داشت. ۵ رمز ارز که در این هفته باید توسط معامله‌گران در نظر گرفته شود.

طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شده است، مایک الفرد که مدیر عامل شرکت فعال دیجیتال استس دیتا در بخش آمار و حوزه فین تک می‌باشد، در رسانه خبری بیان کرده است که سرمایه‌گذاری در شبکه آلت کوین‌ها و اکوسیستم این شبکه بزرگ مشکوک می‌باشد.

البته آلفرد عقیده دارد این میزان ناباوری و شک، می‌تواند به نفع آلت کوین‌ها باشد. زیرا زمانیکه سرمایه‌گذاری سنتی جایگاه خود را در بازار از دست دهد، فشار مشتریان و شرکا منجر می‌شود تا قیمت این رمز ارزها با افزایش چشمگیری مواجه شود.

روند صعودی آلت کوین‌ ‌ها و ۵ رمز ارز که در این هفته باید توسط معامله‌گران در نظر گرفته شود

بیت کوین موفق شده است در طی هفته‌های اخیر، با رشد چشمگیری مواجه شود و یک روند صعودی را در پیش گیرد. حتی می‌توانیم به صراحت بیان نماییم که تعدادی از توکن‌های فضای DeFi و آلت کوین‌ ها در این مدت با رشد قیمتی زیادی مواجه شده‌اند.

این مسئله منجر شده است تا معامله‌گران به میزان قابل توجهی از بیت کوین دور شوند. مدیر عامل پنترا کپیتال، دن مورهد عقیده دارد که فضای DeFi موفق شده است در طی پنج سال گذشته، نسبت به بیت کوین رشد ۱۰۰ درصدی داشته باشد.

در بلند مدت نیز بیشتر تحلیلگران بر روند صعودی این رمز ارزها تاکید نموده‌اند. مثلاً در حالیکه تمامی آلت کوین‌ ‌ها به دنبال آن هستند که کف قیمتی خود را بیابند، قیمت بایننس کوین همچنان روند صعودی خود را طی می‌کند. به گونه‌ای که سقف جدیدی در ۵۲ هفته اخیر به دست آورده است.

در این رابطه می‌توانید خبر یکی از معامله‌گران مطرح بازار رمز ارز معتقد است ارز بیت کوین یک طرح پانزی بزرگ می‌باشد را مطالعه کنید

منبع:

https://cointelegraph.com/news/top-5-cryptocurrencies-to-watch-this-week-btc-bnb-neo-yfi-link

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *