قیمت اتریوم در سال 2021

یکی از تحلیلگران برجسته پیش‌بینی کرد که قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۱ به هزار دلار می‌رسد

قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۱ به هزار دلار می‌رسد ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، قیمت اتریوم به لطف راه اندازی نسخه دوم شبکه اتریوم روز به روز در حال افزایش است. یکی از تحلیلگران برجسته بازار ارزهای دیجیتال، اریک کانر پیش‌بینی کرده است که اگر این روند ادامه داشته باشد قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۱ به هزار دلار می‌رسد و حتی ممکن است فراتر هم برود.

به احتمال زیاد با راه اندازی کامل نسخه جدید شبکه اتریوم بیشتر مشکلات قبلی برطرف می‌شوند. در حال حاضر کاربران زیادی شروع به سرمایه‌گذاری در نسخه دوم شبکه اتریوم کرده‌اند و به زودی بیکن چین نسخه دوم شبکه اتریوم هم راه اندازی می‌شود. به خاطر هجوم کاربران قیمت اتریوم هم افزایش یافته است.

قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۱ به هزار دلار می‌رسد

کارشناسان زیادی اعلام کرده‌اند که بعد از عرضه نسخه کامل شبکه جدید اتریوم، توکن‌های بیشتری در این شبکه سرمایه‌گذاری می‌شوند و افراد بیشتری تشویق به استفاده از این شبکه خواهند شد به همین خاطر قیمت اتریوم هم افزایش می یابد. توسعه‌دهندگان اتریوم چند طرح برای بهبود قیمت اتریوم دارند و در حال حاضر اولین طرح آن‌ها قراردادهای سپرده بود که اجرای موفقی را پشت سر گذاشت.

همچنین یکی از مهم‌ترین طرح‌های جدید شبکه، طرحی به اسم ۱۵۵۹ است که قرار است اقتصاد مبتنی بر توکن اتریوم را تا حد زیادی بهبود بخشد. براساس این طرح، بخش زیادی از اترهایی که به صورت کارمزد در شبکه پرداخت می‌شوند از بین خواهند رفت. چنین کاری منجر به ایجاد یک نرخ بازار برای گنجایش بلاک‌ها خواهد شد و با این کار تورم هم کاهش می‌یابد و در نهایت شاهد افزایش قیمت اتریوم خواهیم بود. توسعه‌دهندگان این طرح می‌گویند که با اجرای آن همه سرمایه‌گذاران سود خوبی می‌برند.

در این رابطه می‌توانید خبرهای قیمت اتریوم از چهارصد دلار عبور کرد! به لطف راه اندازی قراردادها در نسخه دوم شبکه اتریوم و افزایش قیمت اتریوم با نزدیک شدن به زمان عرضه نسخه دوم شبکه اتریوم را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cryptoslate.com/this-analyst-thinks-eip-1559-could-send-ethereum-past-1000-in-2021

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

یک نظر

  1. maryam پاسخ

    به نظر بنده، با در نظر گرفتن روند فعلی ارزهای دیجیتال، به طور کلی می‌توان گفت در سال ۲۰۲۱ نیز روند مثبت رشد ارزهای دیجیتال ادامه خواهد یافت. با گسترش روزافزون کاربرد این ارزها در کارهای روزمره و نیز صنایع مختلف انتظار می‌رود تقاضا برای ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت‌کوین و اتریوم که سرآمد این حوزه هستند در سال ۲۰۲۱ افزایش قابل توجهی داشته باشد و این عوامل در نهایت به افزایش چشمگیر قیمت این دارایی‌های دیجیتال منجر گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *