هماهنگی فورک های بیت کوین کش

فورک های بیت کوین کش در تلاش برای همگام سازی بجای رقابت

به نظر میرسد که رقبای دیرینه رمز ارز بیت کوین کش یعنی فورک های ABC و BCHN در تلاش هستند تا سیستم هایشان را با آپدیت نوامبر خود همگام سازی کنند.

Amaury Sechet، توسعه دهنده ارشد بیت کوین کش BCH ، برنامه جدیدشان برای شبکه را جهت به روزرسانی نوامبر اعلام کرد و مشخص شد که در این برنامه تلاش هر دو تیم رقیب Bitocin ABC و BCHN در جهت همگام سازی ساختار شبکه ها به ثمر خواهد رسید.

Sechet در تاریخ ۶ آگوست نوشت که در نوامبر بروزسانی ای اعمال میشود که دو تغییر در پروتکل های شبکه ایجاد میکند- پیاده سازی Aserti3-2d جهت تغییر ساختار میزان دشواری معدن کاوی که توسط Jonathan Toomin و Mark Lundeberg پیشنهاد شده بود و پیاده سازی زیرساخت برنامه تامین مالی IFP بر اساس قوانین کوین بیس.

جلسه هماهنگی در انجمن فورکهای بیت کوین کش

تغییر ساختار Aserti3-2d از طرف توسعه دهندگان BCHN پیشنهاد شده بود ، Jonathan Toomim ، و قرار است جایگزین الگوریتم بحث برانگیز Grasberg  بشود ک به تازگی توسط Sechet بروزرسانی شده بود.

در همین حال ، زیرساخت برنامه تامین مالی IFP که به تازگی توسط گروه BCHN مورد مخالفت قرار گرفته بود ، به زودی شاهد ۸ درصد از بیت کوین کش های ماین شده در ساختار خود خواهد بود.

در مطلبی که Sechet ، بعد از تنش های ایجاد شده بعد از بیان پیشنهاد مشکلات تغییر ساختار میزان دشواری معدن کاوی منتشر کرد ، به تعدادی از مباحث مطرح شده در جلسه توسعه دهندگان پرداخته بود – که باعث به وجود آمدن شایعاتی در مورد بروزرسانی نوامبر و شاخه ی جدیدی که قرار است در بیت کوین کش BCH به وجود بیاورد مطرح شد.

 

هماهنگی فورک های بیت کوین کشدر مصاحبه با کوین تلگراف ، Hayden Otto یکی از پشتیبانان بیت کوین کش  صراحتا اعلام کرد که در بروزرسانی نوامبر قرار است ” مشکلی که باعث مشاجره بین بیت کوین کش ABC و BCHN شده بود” بر طرف شود.

خوش بینی در همگام سازی پیش رو

با وجود همه این مشکلات ما بابت تاثیر مثبت آپدیت پیش رو خوش بینی هستیم که این موضوع باعث خاتمه مشاجرات درون انجمن بیت کوین کش می شود، Otto گفت مشارکت هایی که در پشتیبانی توسعه بیت کوین کش باقی خواهد تا نوامبر به صورت داوطلبانه ادامه خواهد داشت ، و تا آن زمان در گیر معضلی مفت سواری هستیم ، “این موضوع به ماینر هایی که برای هیچ چیز سرمایه گذاری نمی کنند به مزیت رقابتی بسیار زیاد خواهد داد.”

همگام سازی فورک های بیت کوین کش

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *