پولکادات در حوزه دیفای وارد رقابت با اتریوم شد

پولکادات در حوزه دیفای وارد رقابت با اتریوم شد

پولکادات در حوزه دیفای وارد رقابت با اتریوم شد ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، زنجیره موازی مون بیم که روی شبکه پولکادات در حال اجرا است، اخیر بیان کرده است که در حال بهبود سازگاری خود با بلاک چین اتریوم است و هم اکنون پولکادات تبدیل به حریفی سرسخت در حوزه دیفای برای اتریوم شده است. اخیرا مون بیم که وظیفه ساخت زنجیره ای موازی برای برنامه های غیر متمرکز به او محول شده است، در پست جدیدی اعلام کرد که نسخه سوم شبکه آزمایشی خود را با موفقیت راه اندازی کرده است.

مون بیم بر روی شبکه پولکادات فعالیت می کند و اعلام کرده است که نسخه سوم سازگاری بهبود یافته تری با اتریوم و تمامی برنامه های مبتنی بر سالیدیتی دارد. تقریبا تمامی پروژه های حوزه دیفای بر پایه برنامه های مبتنی بر سالیدیتی هستند و حالا پروژه های حوزه دیفای در اتریوم می توانند با کمک نسخه سوم مون بیم به راحتی به پولکادات منتقل شوند. مون بیم مانند اتریوم با یک کلید خصوصی سیستم را مدیریت می کند و بر برنامه های غیر متمرکز خود نظارتی کامل دارد.

پولکادات در حوزه دیفای وارد رقابت با اتریوم شد

مون بیم اعلام کرده است که تا اوایل سال ۲۰۲۱ شبکه اصلی خودش را بر روی بلاک چین پولکادات به شکل رسمی راه اندازی می نماید و احتمالا نسخه سوم آخرین نسخه آزمایشی آنها باشد. نسخه سوم مون بیم از سابستریت هم پشتیبانی می کند. موتور قراردادهای هوشمند پولکادات سابستریت نام دارد و با استفاده از آن پولکادات حساب ها را به طور یکپارچه مدیریت می کند.

همچنین مون مشکلات مربوط به متامسک، رمیکس و اتر جی اس را که در نسخه های قبل وجود داشت برطرف کرده است. در حال حاضر زنجیره هوشمند بایننس و ریپل هم سعی در یکپارچه سازی شبکه اتریوم با بلاک چین های دیگر دارند و اگر در این کار موفق شوند شاهد کارمزدهای پایین تری خواهیم بود.

در این رابطه می‌توانید خبرهای آغاز فروش پروژه مالی غیر متمرکز EOS در پولکادات و سخنرانی برای آشکار کردن چگونگی باز کردن قابلیت‌های DeFi در پولکادات را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://u.today/polkadot-dot-defi-environment-moonbeam-releases-ethereum-compatible-version

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *