پی پال وارد حوزه رمزارز شد

غول پرداخت‌های جهانی، پی پال وارد حوزه رمزارز شد ؛ شایعه‌ای تایید شده

پی پال وارد حوزه رمزارز شد ؛ یکی از بزرگترین شرکت‌های حوزه پرداخت با نام پی پال، به طور رسمی اعلام نموده است که در سال ۲۰۲۱ قرار است وارد حوزه رمزارز شود. البته پیش از این نیز شایعاتی در این خصوص مطرح شده بود، اما این شایعات به هیچ عنوان رسماً تایید نشد.

طبق گزارش منتشر شده از سوی کوین تلگراف، و اعلام رسمی که از سوی شرکت پی پال منتشر شده است، کاربران قادر هستند از سال ۲۰۲۱ به بعد از تمامی فروشگاه‌های این شرکت با استفاده از ارزهای دیجیتالی، اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز خود کنند.

پی پال وارد حوزه رمزارز شد

سرویس‌های این شرکت و تمامی تسویه حساب‌های سیستم، پس از سال ۲۰۲۱، با استفاده از رمزارز امکان‌پذیر خواهد بود. به این صورت که هزینه خرید کالا و خدمات را می‌توان با ارزهای فیات پرداخت نمود. شرکت پی پال ابتدا اعلام نموده است، از ارزهای بسیاری همچون اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، بیت کوین و… پشتیبانی خواهد نمود.

علاوه بر این موارد باید بیان نماییم که این شرکت موفق شده است از سازمان خدمات مالی نیویورک، مجوز دریافت کند. همچنین این شرکت تمامی خدمات خود را با استفاده از رمزارز که توسط همکاری با پکسوس ارائه شده‌اند، پرداخت می‌نماید.

شرکت پی پال دارای کیف پول مخصوصی است، تمامی خرید و فروش‌ها و خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‌شود، از طریق این کیف پول انجام می‌شود. این کمپانی بیش از ۳۴۶ میلیون حساب فعال برای کاربران خود دارد، که در طی یک سال گذشته، سال (۲۰۲۰) مبلغی معادل ۲۲۲ میلیارد دلار توسط این کاربران تراکنش انجام شده است.

به طور کلی خبر ورود این شرکت به حوزه ارزهای دیجیتالی، بدان معنا نمی‌باشد که شرکت پی پال تنها از بیت کوین برای پرداخت‌های خود استفاده خواهد نمود. بلکه تنها بخشی از خدمات خود را با استفاده از این ارزهای دیجیتالی ارائه خواهد نمود.

در این رابطه می‌توانید خبر چارچوب قانون‌گذاری دارایی‌های دیجیتال به طور رسمی توسط کمیسیون اروپا اعلام شد! را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://cointelegraph.com/news/paypal-to-offer-crypto-payments-starting-in-2021

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *