هموار شدن راه رسیدن قیمت بیت کوین به 20.000 دلار در پی شکسته شدن مقاومت‌ها

هموار شدن راه رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰٫۰۰۰ دلار در پی شکسته شدن مقاومت‌ها

هموار شدن راه رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰٫۰۰۰ دلار در پی شکسته شدن مقاومت‌ها ؛‌ جهش قیمت بیت کوین در روز گذشته به بالای ۱۸٫۰۰۰ دلار، منجر شد تا فاصله قیمتی این ارز با پادشاه ارزهای دیجیتالی، بسیار کاهش یابد. این کاهش فاصله به میزان ۱٫۲۵۰ دلار است. تحلیلگران بسیاری بر این عقیده هستند که اگر این صعود قیمتی ادامه یابد، بیت کوین می تواند رکورد تاریخی را برای قیمت خود به ثبت برساند.

طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شده است، قیمت بیت کوین موفق شد در سال ۲۰۲۰ قیمت پیشین خود را با رکورد ۱۸٫۷۵۰ دلار بشکند. این مسئله در حالی رخ داد که تحلیلگران و کارشناسان بسیاری منتظر آن هستند که قیمت این ارز اصلاح شود.

داده هایی که کوین ۳۶۰ در کوین تلگراف نشان داده است، بیانگر آن می باشد که قیمت این ارز دیجیتالی با عبور از محدوده قیمتی ۱۸٫۰۰۰ دلار، رکورد جدیدی را در قیمت خود به ثبت رساند.

هموار شدن راه رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰٫۰۰۰ دلار در پی شکسته شدن مقاومت‌ها

در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتالی در هر واحد، برابر با ۱۸٫۵۰۰ دلار می باشد و در این قیمت معامله می شود. این ارز با اوج قیمت تاریخی خود، ۱٫۵۰۰ دلار دیگر فاصله دارد. اوج قیمتی که در دسامبر ۲۰۱۷ به آن دست یافته بود.

رشد قیمت بیت کوین در طی یک سال اخیر، منجر شد تا آلت کوین ها نیز موفق شوند به سطح قیمتی برسند که در طی سالها دست نخورده باقی مانده بودند. آنگونه که داده های اسکیوال نشان می دهند، بیت کوین با اختلاف قیمت بالا، موفق شده است نسبت به دیگر دارایی های کلان اقتصادی به موفقیت برسد.

یکی از بنیانگذاران شرکت فانداسترت در مصاحبه ای بیان نموده است که قیمت این ارز دیجیتالی هیچ وقت تا به این اندازه با رشد مواجه نشده است. هاوکینگی که در سال ۲۰۲۰ رخ داد، برای قیمت بیت کوین اتفاقی مثبت تلقی می شود. تاریخ این ارز دیجیتالی نشان داده است، که بیت کوین بعد از هر هاوکینگ، بیشتر اهمیت می یابد.

در این رابطه می‌توانید خبرهای bitرسیدن قیمت اتریوم به بالای ۵۰۰ دلار برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ ، بر اساس ۳ شاخص اصلی قیمت بیت کوین در حال رسیدن به ۱۱۰۰۰ دلار است ، هشدار تحلیلگران در مورد اصلاح قیمت بیت کوین پس از رسیدن آن به ۱۸٫۰۰۰ دلار و آرامش پیش از طوفان؛ رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰٫۰۰۰ دلار در طی سه ماه را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/path-to-20k-bitcoin-price-now-wide-open-after-previous-resistance-breaks

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *