صرافی اوککس اعلام کرد که از بیست و هفتم نوامبر کاربران می‌توانند سرمایه خود را برداشت نمایند

صرافی اوککس اعلام کرد که از بیست و هفتم نوامبر کاربران می‌توانند سرمایه خود را برداشت نمایند

صرافی اوککس اعلام کرد که از بیست و هفتم نوامبر کاربران می‌توانند سرمایه خود را برداشت نمایند ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، صرافی اوککس اخیر بیان کرده است که کاربران می توانند از هفته آینده شروع به برداشت از صرافی نماید. اگر خاطرتان باشد در ماه گذشته بنیانگذار این صرافی در ماه گذشته دستیگر شد و از آن زمان تا به امروز کاربران اجازه برداشت از این صرافی را نداشتند.

صرافی اوککس به تازگی بیانیه ای منتشر کرده است و در آن بیانیه اظهار داشته است که کاربران می توانند از هفتم آذر مشغول به برداشت از این صرافی شوند. ماه پیش پلیس کشور چین بنیانگذار این صرافی را دستگیر کرد و به همین خاطر صرافی اوککس عملیات برداشت را به دستور پلیس این کشور به حالت تعلیق درآورد تا تحقیقات پیرامون این مشکل حل و فصل شوند.

صرافی اوککس اعلام کرد که از بیست و هفتم نوامبر کاربران می‌توانند سرمایه خود را برداشت نمایند

بنیانگذار این صرافی اکنون آزاد شده است و حالا در پی آزادی او، فعالیت صرافی هم از سر گرفته شده است. بعد از انتشار خبر آزادی توکن های اوککس جهشی بیست درصدی را تجربه کردند. صرافی اوککس بیانیه دیگری هم منتشر کرد و در آن اظهار داشت که بنیان گذار این صرافی از اتهاماتی که به او زده شده بود تبرئه شده است و قرار است کار خود را در این صرافی ادامه دهد.

همچنین رسانه های خبری چین نیز تایید کرده اند که بنیانگذار اوککس از اتهامات تبرئه شده است اما هنوز دادگستری چین در این رابطه نظر نهایی خود را اعلام نکرده است. در بخش دیگری از بیانیه این صرافی آمده است که سرمایه کاربران در طول این مدت حفظ شده است و اگر آنها در این مدت ضرری کرده باشند. صرافی تمام و کمال آن را می پردازد. همچنین آنها بیان کرده اند که هنگام برداشت از صرافی شاهد شلوغی سیستم نخواهیم بود و کاربران می توانند به راحتی این کار را انجام دهند.

در این رابطه می‌توانید خبر برداشت اتریوم از صرافی‌ها به دلیل مشکلات فنی متوقف شد را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://www.theblockcrypto.com/linked/85136/okex-resuming-crypto-withdrawals?utm_source=rss&utm_medium=rss

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *