در پی افزایش 39 درصدی تعداد نهنگ های بیت کوین کش کاهش یافت

در پی افزایش ۳۹ درصدی تعداد نهنگ‌های بیت کوین کش کاهش یافت

به دنبال افزایش قیمت به بیش از ۳۱۱ دلار، سرمایه گذاران – نهنگ های بیت کوین کش، که اکنون حداقل ۳ میلیون دلار در اختیار دارند، از ماه آگوست ۱۰ درصد افت کردند. در راستای بالا رفتن ۳۹ درصدی قیمت در آخر ماه ژوئیه، حداقل ۱۰ نهنگ بیت کوین کش شبکه را ترک کردند، که به احتمال فراوان میلیون ها دارایی خود را فروخته یا معامله کرده اند.

بر اساس گفته کاربر توییتر کریپتو علی مارتینز، داده سایت تحلیلی Sentiment تعداد سرمایه گذاران بین ۱۰,۰۰۰- ۱۰۰,۰۰ بیت کوین کش که تقریبا ۳-۳۰ میلیون دلار در دست داشتن را نشان می دهد، که از ماه آگوست تاکنون ۱۰ درصدی کاهش یافته اند. این افت نتیجه افزایش ۳۸٫۷٪ از قیمت ۲۲۴٫۴۶ دلار در ۱۷ ماه ژوئیه است، که تا تاریخ ۳۱ ژوئیه به اندازه سه ماه افزایشی حدود ۳۱۱٫۳۴ دلار داشته است. به این معنی که تعدادی از نهنگ ها می توانند دارایی خود را بفروشند.

Bitcoin cash به ارزش ۵٫۶ میلیارد دلار در بازار جهانی، پنجمین کریپتو بزرگ جهان است. در حالی که Chain Link با رقم ۴٫۶ میلیارد دلار در این جریان عقب افتاده است. اکنون که این مطلب را می نویسیم، این رمزارز با ۳۰۷٫۸۴ دلار معامله می شود، که در ۲۴ ساعت گذشته ۳٪ افزایش داشته است.

تنظیمات محاسبه عددی Bitcoin cash

این رمز ارز از همان الگوریتم بیت کوین یعنی الگوریتم SHA256D، بهره می برد. با این حال، قدرت هش کردن آن کمتر از ۵ درصد از بیت کوین است، که بعضی اوقات آن را در برابر حمله ۵۱ درصدی آسیب پذیر می کند. در جواب باید اشاره کرد که جامعه Bitcoin cash تصمیم گرفته، الگوریتم را به عنوان بخشی از به روز رسانی شبکه در ماه نوامبر تغییر دهد. در تاریخ ۷ آگوست Coin telegraph گزارش داده که توسعه دهندگان بین دو راه حل پیشنهادی مصالحه کرده اند. این شبکه تنظیم مشکل به نام “Aserti3-2d” را توسط جاناتان تومین دارنده Bitcoin cash به اجرا در می آید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/number-of-bitcoin-cash-whales-drop-following-39-price-surge

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *