شرکت آتاری برای خرید کنسول با لایت کوین تخفیف گذاشت

شرکت آتاری برای خرید کنسول با لایت کوین تخفیف گذاشت

کمپانی سازنده بازی جذاب آتاری، همکاری‌های خود با کمپانی لایت کوین را آغاز کرده است تا از مزایای توافق بین دو مجموعه بهره‌مند شود. در ماه می ۲۰۲۰ آتاری اعلام کرد در حال همکاری با کمپانی Litecoin است. این توافق باعث شد تا خرید با لایت کوین از آتاری به سادگی ممکن شود.

خرید با لایت کوین از آتاری

آتاری برای ترغیب مشتریان به خرید با رمزارز تخفیف‌هایی را برای آن‌ها در نظر گرفته است. او امکان خرید اینترنتی با استفاده از ارزهای دیجیتال را فراهم کرده‌ است. همچنین در صورت خرید با این ارزها، گیمرها می‌توانند از تخفیف‌هایی برای کنسول بازی و اشتراک بازی‌ها بهره‌مند شوند. گیمرها همچنین می‌توانند VCSهای آینده را با استفاده ارزهای دیجیتال خریداری کنند.

تا کنون آتاری حدود ۶۴.۱۹ بیت کوین جمع آوری کرده است که ارزشی بالغ بر نیم میلیون دلار دارد. آتاری علاوه بر Litecoin امکان خرید با رمزارزهای دیگر از جمله بیت کوین را نیز فراهم کرده است.

گفته‌های مدیرعامل آتاری و لایت‌کوین

مدیران هر دو کمپانی امیدوارند شراکت خوبی داشته باشند. مدیر عامل آتاری بیان می‌کند که امیدوار است که مشتریان هم از ارزهای دیجیتال استفاده کنند و هم بتوانند از خرید کنسول‌های بازی با تخفیف بهره ببرند.

مدیرعامل لایت کوین نیز معتقد است که بین صنعت گیم و رمز ارزها، ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. چرا که بسیاری از افرادی که با ارز دیجیتال کار می‌کنند گیمر و آشنا به دنیای آنلاین هستند. او معتقد است گیمرها اولین گروهی هستند که برای استفاده از لایت کوین قانع می‌شوند.

کمپانی Litecoin برای همکاری با کمپانی آتاری در تمام پروژه‌های جدید اعلام آمادگی کرده است. مدیرعامل این مجموعه می‌گوید VCS (سیستم ویدیویی کامپیوتر) پلتفرم جالبی است که می‌تواند یک پلتفرم جدید برای بلاکچین باشد. در واقع افراد می‌توانند با استفاده از کامپیوترهای شخصی معاملات مرتبط با ارز دیجیتال را انجام دهند. اینکه آن‌ها از رایانه شخصی استفاده می‌کنند، باعث می‌شود فضا برای مشتریان انعطاف پذیر و شخصی‌سازی شده باشد.

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *