طبیعی‌ترین رشد قیمت بلاک چین بیت کوین

طبیعی‌ترین رشد قیمت بلاک چین بیت کوین ؛ تحلیلگر مشهور: اصلاح شدیدی رخ نمی‌دهد

طبیعی‌ترین رشد قیمت بلاک چین بیت کوین؛ یکی از مشهورترین تحلیلگران بازار بیت کوین، ویلی وو، در تحلیل تازه‌ای که بیان نموده است، به سه دلیل مهم اشاره کرده که طبق این دلایل در قیمت بلاک چین بیت کوین، احتمالاً اصلاح شدیدی رخ نخواهد داد. طبق گزارش منتشر شده از سوی کوین تلگراف، با وجود این که قیمت بیت کوین در چند ماه اخیر با رشد مواجه شده است، اما هنوز در این ارز دیجیتالی اصلاح شدیدی دیده نشده.

به گونه‌ای که قیمت بلاک چین بیت کوین در محدوده ۱۵٫۰۰۰ دلار نوسان داشته و بالا و پایین می‌شود. ویلی وو همچنین بیان نموده است که سه دلیل عمده احتمال اصلاح شدید این ارز دیجیتالی را کم کرده است. این سه دلیل عبارتند از داده‌هایی که نشان دهنده سرمایه‌گذاری‌ها و میزان برداشت سود آن‌ها بوده است، افزایش خروج سرمایه از صرافی‌ها و افزایش یافتن تعداد سرمایه‌گذاران بلند مدت می‌باشند.

طبیعی‌ترین رشد قیمت بلاک چین بیت کوین

داده‌ها نشان می‌دهند که در اواخر اکتبر سال جاری، مقدار زیادی بیت کوین از صرافی‌ها برداشته شده است. که این مسئله نشانگر آن است که سرمایه‌گذاران قصد ندارند بیت کوین‌های خود را به فروش برسانند. از سوی دیگر نیز سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتالی، برای مدت طولانی بیت کوین‌های خود را نگه می دارند.

که این مسئله نیز یکی دیگر از دلایل عدم اصلاح شدید بلاک چین بیت کوین در سال جاری می‌باشد. بیشتر سرمایه‌گذاران پس از خرید بیت کوین، آن را به مدت یک سال نگه داشته و نمی‌فروشند. که این مسئله خود به تنهایی منجر به افزایش قیمت بیت کوین در طی ماه‌های اخیر شده است.

روند ورود هودلرهای جدید به بلاک چین بیت کوین، منجر شده است که قیمت بیت کوین بالاترین میزان خود در طی تاریخ را تجربه کند. قیمتی معادل با ۲۰٫۰۰۰ دلار.

در این رابطه می‌توانید خبرهای روند اصلاح قیمت بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین و آرامش پیش از طوفان؛ رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰٫۰۰۰ دلار در طی سه ماه را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/most-organic-bitcoin-pump-in-years-trader-explains-why-a-blow-off-top-is-unlikely

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *