قیمت لایت کوین پس از قرار گرفتن در برنامه پی پل افزایش یافت

قیمت لایت کوین پس از قرار گرفتن در برنامه پی پل افزایش یافت

طبق گزارش‌های رسیده ارز دیجیتال لایت کوین به تازگی در برنامه پی پل قرار گرفته است؛ قیمت لایت کوین پس از قرار گرفتن در برنامه پی پل افزایش یافت . قیمت لایت کوین ده درصد رشد کرده است و رشد این ارز دیجیتال از مقدار رشد بیت کوین در این دو روز هم پیشی گرفته است و حالا درصد جدول برترین ارزهای دیجیتال در طی یکی دو روز گذشته قرار گرفته است.

پی پال دو روز پیش اعلام کرد که لایت کوین هم یکی از ارزهای مورد پذیرش این سیستم پرداخت بزرگ است و همین خبر باعث شد تا قیمت لایت کوین افزایش یابد. در حال حاضر لایت کوین هشتمین ارز دیجیتال بازار از نظر ارزش است. اکنون قیمت آن در محدوده پنجاه و پنج تا پنجاه و نه دلار نوسان دارد. آخرین باری که قیمت لایت کوین به این سطح رسید سیزده شهریور بود.

قیمت لایت کوین پس از قرار گرفتن در برنامه پی پل افزایش یافت

پی پل بیش از سیصد و چهل و شش میلیون کاربر در سر تا سر دنیا دارد. این غول حوزه پرداخت به تازگی اعلام کرده است که می‌خواهد به زودی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی کند. طبق پیش‌بینی‌ها انتظار می‌رود که بیش از بیست و شش میلیون نفر از ارزهای دیجیتال در این برنامه استفاده کنند. البته این خبر فقط باعث افزایش قیمت لایت کوین نشد و دیگر ارزهای دیجیتال هم تحت تاثیر قرار گرفتند.

در حال حاضر پی پل از بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین و اتر فقط پشتیبانی می‌کند و به زودی قرار است از دیگر ارزهای معتبر هم پشتیبانی کند. لایت کوین در مقایسه با بیت کوین نقد شوندگی کمتری دارد و کماکان بیت کوین بیشترین ارز دیجیتال مورد استفاده کاربران است. هنوز خرده فروشی‌های زیاد امکان پرداخت با لایت کوین را فراهم نکرده‌اند.

در این رابطه می‌توانید خبرهای Grayscale مجوز FINRA سرمایه گذاری در لایت کوین دریافت کرد ، شبکه آزمایشی میمبل ویمبل بر روی بلاک چین لایت کوین راه اندازی شد و شرکت آتاری برای خرید کنسول با لایت کوین تخفیف گذاشت را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://www.coindesk.com/litecoin-surges-after-paypal-includes-it-among-the-cryptos-its-customers-can-buy-sell-hold

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *