شبکه آزمایشی میمبل ویمبل بر روی بلاک چین لایت کوین راه اندازی شد

شبکه آزمایشی میمبل ویمبل بر روی بلاک چین لایت کوین راه اندازی شد

طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده است. شبکه آزمایشی میمبل ویمبل بر روی بلاک چین لایت کوین راه اندازی شد . ظاهراً این شبکه آزمایشی قرار است حریم خصوصی و مقیاس‌پذیری بلاک چین لایت کوین را ارتقا دهد.

مدت‌هاست که لایت کوین سعی در راه اندازی این شبکه آزمایشی دارد، اما هر دفعه به دلیل یک سری مشکلات موفق نمی‌شد اما حالا بالاخره به هدف خود نزدیک شده‌اند. اخیراً اخبار شبکه‌های آزمایشی بلاک چین اتریوم خیلی داغ بودند، اما حالا با انتشار خبر راه اندازی شبکه آزمایشی جدید بر روی بلاک چین لایت کوین، نظر برخی از سرمایه‌گذاران به این ارز معطوف شده است.

شبکه آزمایشی میمبل ویمبل بر روی بلاک چین لایت کوین راه اندازی شد

طبق آخرین اخباری که وبلاگ رسمی لایت کوین منتشر کرده است، ظاهراً این شبکه آزمایشی قابل دسترسی می‌باشد و ماینرها و نودهای خیلی کمی به این شبکه متصل هستند. توسعه‌دهندگان این شبکه اعلام کردند که در حال حاضر این شبکه آزمایشی که بر روی بلاک چین لایت کوین راه اندازی شده است، تحمل ماینرها و نودهای زیادی را ندارد و بعد از تست‌های اولیه عموم مردم می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

لایت کوین نام میمبل ویمبل را از روی یک طلسم در رمان‌های هری پاتر الهام گرفته است. یکی از اهداف این پروتکل این است که  به کاربران اجازه دهد از معاملات محرمانه استفاده کنند در این صورت آدرس‌های فرستنده و گیرنده مبهم می‌شوند و هکرها به راحتی نمی‌توانند به آن‌ها دست پیدا کنند.

همچنین یکی از اهداف دیگر این شبکه ساده کردن استفاده از لایت کوین برای معامله‌گران تازه وارد می‌باشد. همچنین بررسی نهایی کدهای ویمبل میمبل در ماه آینده انجام می‌شود تا خطاهای احتمالی به حداقل برسند و کاربران تجربه روان‌تری داشته باشند.

در این رابطه می‌توانید اخبار Grayscale مجوز FINRA سرمایه گذاری در لایت کوین دریافت کرد ، شرکت آتاری برای خرید کنسول با لایت کوین تخفیف گذاشت و نسخه دوم شبکه اصلی اتریوم به صورت آزمایشی معرفی شد را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cryptopotato.com/litecoin-launches-mimblewimble-testnet-advancing-scaling-and-privacy

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *