سایت جدید دیفای

ویژگی جدید سایت دیفای جهت کسب سود در بیت کوین و دارایی‌های غیر اتریوم

آزمایشگاه‌های کاوا اولین برنامه خود را راه‌اندازی کرده‌اند.ویژگی جدید سایت دیفای و برنامه این آزمایشگاه‌ها بر سیستم عامل غیرمتمرکز تولید یا همان دیفای برای شبکه بیت کوین (BTC) و سایر دارایی‌های غیر اتریوم برای تولید می‌باشد.

مدیر عامل آزمایشگاه‌های کاوا گفت: این محصول هاروست نام دارد و بر روی بلاکچین کاوا ساخته شده است. این سیستم به کاربران امکان می‌دهد کریپتو خود را انجام دهند و در همین راستا به سایر کاربران وام داده شود. در اولین قدم لازم است بدانید برداشت تنها از سپرده‌های BTC ،BNB ،BUSD و XRP خواهد بود. آزمایشگاه‌های کاوا قصد دارد اولین سازندگان بازار خودکار (AMM) مانند Uniswap و مشاوران روبو مانند Yearn را معرفی کند.

سایت جدید و ویژگی جدید سایت دیفای

مشابه پلتفرم کاوا، DeFi MakerDAO نیز شرایطی را برای کاربران مهیا کرده تا به ازای یک استیبل کوین، USDX، با دلار آمریکا موقعیت‌های بدهی وثیقه‌ای (CDP) را در پروتكل كاوا ایجاد كنند. برخلاف Maker، این ویژگی جدید سایت دیفای (کاوا) با دارایی‌های غیر اتریوم کار می‌کند. آزمایشگاه‌های کاوا توسط چندین صرافی بزرگ مانند Binance ،Huobi و OKEx پشتیبانی می‌شوند. که این موضوع توکن‌های کاوا را در معرض خطر قرار داده و به همین دلیل در حاکمیت بلاکچین شرکت می‌کنند.

هاروست از Aave و Compound الهام گرفته، اما این محصول دقیقاً همان توانایی‌هایی که این دو پروتکل دارد را به مجموعه وسیعی از دارایی‌های دیجیتال در محیط دیفای می‌رساند. جالب است بدانید کاوا براساس الگوریتم تندرمینت ساخته شده است؛ که توسط پروژه همکاری‌پذیری بلاکچین Cosmos مورد بهره‌وری قرار می‌گیرد. کاوا در اکتبر پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) را در مورد بایننس انجام داد و Arrington XRP Capital را به عنوان یک سرمایه‌گذار به حساب می‌آورد.

در این رابطه می‌توانید خبرهای عرضه کیف پول یوان دیجیتال و افت قیمت بیت کوین و اتریوم در بزرگترین رکود در ۲۴ ساعت گذشته را مطالعه کنید

منبع:

https://www.coindesk.com/kava-labs-harvest-defi-yield-farming-usdx-hard

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *