گری اسکیل مجوز FINRA را برای تجارت عمومی LTC دریافت کرد.

Grayscale مجوز FINRA سرمایه گذاری در لایت کوین دریافت کرد

قانونگذاران آمریکا اجازه ورود سهام شرکت سرمایه‌ گذاری Grayscale،سرمایه گذار لایت کوین و بیت کوین کش را در بازار خارج از بورس OTC صادر کردند. Grayscale جزو مشهورترین صندوق‌های سرمایه گذاری ارز دیجیتال است که کاربران بسیاری دارد. این صندوق سرمایه گذاری، یکی از عوامل جیاتی است که باعث می‌شود لایت کوین برای تجارت جهانی در دسترس قرار گیرد. Grayscale این کار را از طریق شرکت‌های اعتباری رمزارزها انجام می‌دهد.

FINRA سازمان تنظیم مقررات مالی ایالات متحده است. شرکت Grayscale اعلام کرده است که این سازمان مجوز مربوط به ورود LTC و BCH به تجارت خارج از بورس در ژوئیه امسال صادر شده است. در مصوبه اعلام شده است تا زمانی که سهام LTC به یک DTC (شرکت سرمایه گذاری واجد شرایط) تبدیل نشود، امکان معامله سهام تجاری آن به صورت عمومی وجود ندارد. این شرکت اعلام کرده است که تا ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ تعداد ۵۰۹.۴۰۰ سهم از شرکت گرداننده ی Litecoin را در اختیار داشته. ارزش این سهام چیزی حدود دو میلیون دلار است.

توکن‌‌های لایت کوین برای تجارت عمومی و سرمایه گذاری

شرکت Grayscale امکان سرمایه گذاری در رمز ارز Litecoin را برای مشتریان فراهم کرده است. اما دیگر نیازی به نگهداری از توکن‌های خریداری شده نیست. شرکت‌های سرمایه‌گذاری بر این باورند که به کمک این روش، معامله گران دیگر دغدغه‌ای بابت خرید، ذخیره و امنیت رمزارزها نخواهند داشت.

بیت کوین کش پنجمین و لایت کوین ششمین عرضه عمومی Grayscale در رابطه با سرمایه‌گذاری و معامله به کمک ارزهای دیجیتال است. این شرکت سهام رمزارزهای دیگری را نیز معامله می‌کند که در ادامه برخی از آن‌ها را نام برده‌ایم.

• Bitcoin (BTC)

• Ethereum (ETH)

• Ethereum Classic (ETC)

• Horizen (ZEN)

• Stellar Lumens (XLM)

• XRP

• Zcash (ZEC)

در میان تمام رمزارزهای موجود در بازار، LTC نهمین رمزارز بزرگی است که در دنیا مورد معامله قرار می‌گیرد. همچنین قیمت آن نسبت به رمزارزهای دیگر کم‌تر است. جایگاه خوب و قیمت مناسب باعث شده است که بسیاری از تاجران در سراسر دنیا، لایت کوین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند.

نظر شما در مورد سرمایه گذاری در لایت کوین چیست ؟ به نظر شما در آینده قیمت این رمزارز به چه عددی میرسد؟

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *