فراتر رفتن میزان جستجو برای استخراج بیت کوین بیش از سال 2017

فراتر رفتن میزان جستجو برای استخراج بیت کوین بیش از سال ۲۰۱۷

فراتر رفتن میزان جستجو برای استخراج بیت کوین بیش از سال ۲۰۱۷ ؛ کوین تلگراف نقل نموده است که طبق گزارشات، جستجوی جهانی برای استخراج بیت کوین، بیش از ۳۵۰ درصد نسبت به سال ۲۰۱۷ رشد داشته است. این داده ها توسط برد میکلسون، مدیر ارشد بازاریابی در شرکت بزرگ تجاری ای تورو جمع آوری و منتشر شده است.

طبق این داده های جمع آوری شده، میزان حجم جستجو برای استخراج بیت کوین در طی ماه های اخیر، بیش از دسامبر سال ۲۰۱۷ بوده است. میکلسون به داده های سمراش استناد کرده است و بیان نموده که حجم جستجو های بین المللی این ارز دیجیتالی، در تاریخ نوامبر ۲۰۲۰، برابر با ۸٫۹ میلیون مورد بوده است.

که نسبت به دسامبر سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۶۵ درصد رشد را تجربه کرده است. البته میکلسون به این نکته نیز اشاره نمود که بین داده هایی که از سوی گوگل ترندز و سمراش منتشر شده است، اختلاف وجود دارد.

فراتر رفتن میزان جستجو برای استخراج بیت کوین بیش از سال ۲۰۱۷

طبق داده هایی که توسط گوگل ترندز تا به امروز به ثبت رسیده است، نسبت به رکورد جستجوی بیت کوین در سال ۲۰۱۷ کمتر بوده است. در حالی که شاهد دست یافتن بیت کوین به رکورد تاریخی قیمت خود در سال ۲۰۲۰ هستیم.

داده های گوگل ترندز شاخص جستجوی بیت کوین را بر روی ۲۰ ثابت بیان نموده، که این نقطه با نقطه شاخص خود در دسامبر ۲۰۱۷، فاصله زیادی دارید. میکلسون به این مسئله اشاره نموده است، که نتایج منتشر شده از سوی گوگل ترندز، مرتبط با یک کلید واژه اصلی می باشد.

از این رو نتایج مرتبط با کلید واژه های مرتبط دیگر را حذف نموده است. اگر این ادعا صحت داشته باشد، داده های سمراش با افزایش استخراج بیت کوین و تعداد آدرس های جدید بیت کوین همبستگی دارد. طبق اطلاعاتی که از سوی گلاس نود منتشر شده است، تعداد آدرس های بیت کوین در هر ساعت به ۲۵۰۰۰ آدرس ثبت شده رسیده است. که در اصل نوعی رکورد شکنی می باشد.

در این رابطه می‌توانید خبر کلاه برداری بیت کوین به ارزش ۱.۲ میلیون دلار توسط گوگل شناسایی شد را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/global-search-volume-for-bitcoin-appears-higher-than-in-2017

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *