مسئول بخش سیاست‌های اقتصادی جو بایدن، یکی از طرفداران سرسخت ارزهای دیجیتال است

مسئول بخش سیاست‌های اقتصادی جو بایدن، یکی از طرفداران سرسخت ارزهای دیجیتال است

مسئول بخش سیاست‌های اقتصادی جو بایدن، یکی از طرفداران سرسخت ارزهای دیجیتال است ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، گری گنسلر یکی از طرفداران سرسخت ارزهای دیجیتال است او در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما رئیس کمیسیون معاملاتی و اقتصادی آمریکا بود و آشنایی نسبتاً خوبی با ارزهای دیجیتال دارد. در حال حاضر گنسلر مسئول بخش سیاست‌های اقتصادی جو باید است و احتمالاً در دولت آینده یکی از مهم‌ترین مقامات این بخش خواهد بود.

گنسلر جمعه هفته گذشته به طور رسمی وارد تیم جو بایدن شد و مسئولیت بخش سیاست‌های اقتصادی تیم را برعهده گرفت. گنسلر چهره‌ای شناخته شده در بازار ارزهای دیجیتال است. عده زیادی از مردم او را به خاطر طرح نفوذ ارزهای دیجیتال می‌شناسند. گنسلر به عنوان مشاور در این طرح حضور داشت همچنین او یکی از اساتید بزرگ اقتصاد جهانی در دانشگاه اِم آی تی هم است. در زمان ریاست جمهوری اوباما، گنسلر ریاست کمیسیون معاملاتی را برعهده داشت و در آن زمان بر بازارهای مشتقه مالی هم نظارت می‌نمود.

در این رابطه می‌توانید خبر میزان عرضه اتریوم ETH تا چه مقداری می تواند باشد؟ را نیز مطالعه کنید

گری گنسلر مسئول بخش سیاست‌های اقتصادی جو بایدن، یکی از طرفداران سرسخت ارزهای دیجیتال است

گنسلر سرمایه‌گذاری زیادی روی برخی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، ریپل و اتر انجام داده است و اطلاعات کاملی درباره بازار ارزهای دیجیتال و بلاک چین‌ها دارد. گنسلر معتقد است که بازارهای مالی آینده در اختیار این نوع ارزها هستند و سیستم‌های مالی سنتی تا چند سال آینده به طور کامل فرو می‌پاشند. یکی از طرح‌های گنسلر که ممکن است هیچ وقت هم اجرا نشود، قرار گرفتن ارزهای دیجیتال در زمره اوراق بهادار می‌باشد.

در حال حاضر هنوز سیاستمداران زیادی در آمریکا با این نوع ارز موافق نیستند، اما امسال چند شخص قدرتمند که طرفدار این بازار هستند پایشان به دنیای سیاست باز شده است و احتمالاً در آینده شاهد تغییر نگرش‌های فراوانی نسبت به این بازار خواهیم بود. گنسلر در حال حاضر تقریباً معادل چهل میلیون دلار بیت کوین دارد.

منبع:

https://www.theblockcrypto.com/linked/84195/gary-gensler-joe-biden-transition?utm_source=rss&utm_medium=rss

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *