اولین سیستم کارت اعتباری لایت کوین در حال راه اندازی است

اولین سیستم کارت اعتباری لایت کوین در حال راه اندازی است

شرکت بلاک کارد در حال راه اندازی سیستم مورد نیاز برای اولین کارت اعتباری لایت کوین است. این کارت صرفا برای رمز ارز Litecoin طراحی شده است و به صورت مستقل عمل می‌کند. البته این دومین تلاش مدیران این رمزارز برای طراحی کارت اعتباری است. پروژه قلبی آن‌ها LitePay بود که شکست خورد و موفق به ارائه کارت‌‌های اعتباری نشد.

تفاوت کارت اعتباری لایت کوین با سایر کارت‌ها

چارلی لی یکی از مقامات رمزارز لایت کوین است که اطلاعاتی در مورد کارت‌ها ارائه داده است. او اذعان داشته است که این کارت با سایر کارت‌هایی که برای معامله رمزارز مورد استفاده قرار می‌گیرند، تفاوت‌های بسیاری دارد.

او توضیح می‌دهد که اکنون نیز کارت‌های دیگری وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توان لایت کوین را معامله کرد. اما این کارت‌ها تنها از سرمایه‌گذاری با Litecoin پشتیبانی می‌کنند. اما کارت‌های اعتباری مخصوص به لایت کوین برای شما امکان کارت کشیدن را نیز فراهم می‌کنند. بنابراین هم برای سرمایه گذاری و هم برای فروش رمزارزها کاربرد دارند.

روش تهیه کارت اعتباری

در گذشته کاربران می‌توانستند با ثبت نام در سایت درخواست کارت اعتباری خود را ثبت کنند. اما در چند هفته اخیر این سرویس از دسترس کاربران خارج شده است. تاکنون بیش از ۳۰۰ کاربر برای دریافت این کارت ثبت نام کرده‌اند. اما کاربران بیشتری در انتظار ارائه خدمات هستند.

چارلی لی اذعان داشته است که دارندگان کارت اعتباری لایت کوین می‌توانند سپرده‌ای با استفاده از ده تا از محبوب‌ترین رمزارزهای دنیا داشته باشند که در میان آن‌ها ارزهای پایه نیز قرار دارد. Litecoin نیز همچنان در بین ده رمزارز محبوب بازار قرار گرفته است. به همین دلیل افراد بسیاری مشتاق تهیه کارت اعتباری این ارز دیجیتال هستند. بسیاری از لایتکوینرها رمزارزهای خود را نگهداری کرده‌اند و از آن‌ حمایت می‌کنند. این موضوع مهمی برای سرمایه گذاران دنیای دیجیتال به شمار می‌رود.

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *