قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین

قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین چهل درصد افزایش یافت

قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین چهل درصد افزایش یافت ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، در حال حاضر استخراج‌کنندگان چینی دوباره فعالیت خود را شروع کرده‌اند و قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین هم اکنون چهل درصد افزایش یافته است.

در پی افزایش قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین، پاداش شبکه و درخواست‌های دریافت توکن‌های اف ال هم افزایش یافته‌اند. فایل کوین فضای ذخیره‌سازی‌اش را در بیست و چهارم مهر شروع کرد. بعد از اینکه استخراج‌کنندگان چینی فعالیت خود را متوقف کردند قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین تقریباً پانزده درصد کاهش یافت.

در آن زمان کمبود ارز دیجیتال اصلی شبکه اف ال باعث شد که استخراج‌کنندگان قدرت ماینینگ را افزایش ندهند. ماینرها حاضر به پرداخت وثیقه نشدند و بعد از اینکه آن‌ها فعالیت خود را متوقف کردند. امنیت شبکه تا حد زیادی افت پیدا کرد. شرکت مادر فایل کوین در برابر استخراج‌کنندگان کوتاه آمد و اعلام کرد که پاداش استخراج‌کنندگان فایل کوین بلافاصله واریز می‌شود و برای ادامه فعالیت هم نیازی به گذاشتن وثیقه نیست.

قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین چهل درصد افزایش یافت

بعد از انتشار این خبر قدرت ذخیره‌سازی فایل کوین به روال سابق بازگشت. همچنین فایل کوین قراردادهایی با برخی از صرافی است و حالا این صرافی‌ها خدمات مالی جدیدی به کاربران ارائه می‌دهند تا با سرمایه‌گذاری در فایل کوین درامد کسب کنند.

همچنین برای افزایش قدرت ذخیره سازی فایل کوین، توسعه‌دهندگان آن یک طرحی را معرفی کرده‌اند که در آن استخراج‌کنندگان می‌توانند اف ال‌های مورد نیاز خود را به صورت وام دریافت کنند تا بتوانند قدرت استخراج خود را افزایش دهند. صرافی گیت و بایننس جزو بزرگترین صرافی‌های ارائه دهند این طرح هستند و به تازگی اعلام کرده‌اند که ماینرها استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آورده‌اند و تقاضا برای دریافت وام تنها در طی چند روز سی درصد افزایش یافته است.

در رابطه با فایل کوین می‌توانید خبرهای زیر را نیز مطالعه کنید

  1. اوضاع بازار فایل کوین بعد از راه اندازی در چه حال است؟
  2. فایل کوین سیاست‌های پاداش جدید خود را اعمال کرد
  3. رونمایی از شبکه فایل کوین از ماه آینده
  4. وضعیت بازار فایل کوین پس از راه اندازی چگونه است؟

منبع:

https://www.theblockcrypto.com/linked/84121/filecoin-power-lending-block-rewards?utm_source=rss&utm_medium=rss

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *