برداشت اتریوم از صرافی‌ها به دلیل مشکلات فنی متوقف شد

برداشت اتریوم از صرافی‌ها به دلیل مشکلات فنی متوقف شد

برداشت اتریوم از صرافی‌ها به دلیل مشکلات فنی متوقف شد ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، اینفور یکی از ارائه‌دهندگان خدمات زیرساختی شبکه اتریوم با اختلال مواجه شده است و در حال حاضر برداشت اتریوم در برخی از صرافی‌ها به هیچ عنوان مشکل نیست. صرافی بایننس هم در طی یک اعلامیه بیان کرد تا اطلاع ثانوی برداشت اتریوم از این صرافی ممکن نیست و کاربران منتظر خبرهای باشند.

اینطور که به نظر می‌رسد اینفورا دچار مشکلاتی شده است و شاخص‌های قیمت اتریوم بعضی از خدماتی که مربوط به توکن‌های ای آر سی ۲۰ اتریوم می‌شوند با مشکل مواجه اند. اینفور بعد از گذشت چند ساعت از این اختلال در اطلاعیه ای نوشت: در حال حاضر اِی پی آی شبکه اصلی اتریوم دچار مشکلاتی شده است و به همین خاطر کاربران نمی‌توانند از بعضی از خدمات شبکه مانند برداشت اتریوم استفاده کنند.

برداشت اتریوم از صرافی‌ها به دلیل مشکلات فنی متوقف شد

ما در حال بررسی و رفع این مشکل هستیم و به زودی می‌توانید مشغول به برداشت اتریوم شوید. احتمالاً خدمات‌رسانی تا ساعاتی دیگر دوباره از سر بگیرد. بعد از به وجود آمدن این اختلال در شبکه اتریوم، صرافی‌های زیادی برداشت اتریوم را متوقف کردند و اولین صرافی که این فرآیند را متوقف کرد صرافی بایننس بود.

همچنین طبق اخبار کیف پول متامسک هم که مبتنی بر اینفورا است در حال حاضر با مشکلاتی مواجه شده است. اینفورا اعلام کرد که با اضافه کردن ظرفیت اضافه بخش‌هایی از اختلال در حال حل می‌باشند. اینفورا همچنین بیان کرد که علت اصلی این اختلال هنوز در دست بررسی می‌باشد.

بروزرسانی ساعت ۱۴:۲۰: صرافی بایننس در اعلامیه جدیدش بینا کرد که این مشکل رفع شده است و کاربران می‌توانند برداشت اتریوم را انجام دهند. عملیات‌های واریز و انتقال هم به حالت عادی خود بازگشته‌اند.

در این رابطه می‌توانید خبرهای رفع مشکلات شبکه آزمایشی اتریوم ۲٫۰ و عرضه آن تا نوامبر امسال و مشکلات شبکه آزمایشی منجر به تاخیر راه اندازی اتریوم ۲٫۰ نمی شود را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://arzdigital.com/ethereum-infrastructure-provider-infura-is-down

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *