رسیدن قیمت اتریوم به بالای 500 دلار برای اولین بار از سال 2018

رسیدن قیمت اتریوم به بالای ۵۰۰ دلار برای اولین بار از سال ۲۰۱۸

رسیدن قیمت اتریوم به بالای ۵۰۰ دلار برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ ؛ قیمت اتریوم موفق شده است به بالاترین سطح خود در طی ۲ سال و نیم گذشته برسد. باید بیان نماییم که این ارز دیجیتالی موفق شده است از روند صعودی بیت کوین پیروی نموده و روند رشدی خود را طی کند. اتریوم در طی هفته های اخیر، سطح مهمی را در نمودار قیمتی خود به دست آورده است.

طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شده است، قیمت اتریوم در طی ۲ سال اخیر، موفق شده است سطح ۵۰۰ دلاری را تجربه کند. همین مسئله نیز منجر شده است تا بسیاری از الت کوین ها از خواب زمستانی به آهستگی بیدار شوند.

داده ها نشان می دهند که در روز جمعه این هفته، قیمت اتریوم موفق شد از مقاومت روانی کلیدی خود عبور کند. البته رشد این ارز دیجیتالی پس از یک اصلاحی کوتاه مدت صورت پذیرفت. حتی باید بیان نماییم که در حال حاضر این رمز ارز به میزان قیمت ۵۱۵ دلار دست یافته است.

رسیدن قیمت اتریوم به بالای ۵۰۰ دلار برای اولین بار از سال ۲۰۱۸

در زمان نگارش این خبر، اتر به رشد ۳٫۶۹ درصدی رسیده است. که این مسئله برای تریدرها سود مناسبی به ارمغان آورد. همین امر خود به عملکرد بهتر و مناسب تر این ارز دیجیتالی نسبت به بیت کوین در سال ۲۰۲۰ اشاره می نماید.

لازم به ذکر است که بازده اتریوم در سال جاری برابر با ۳۶۰ درصد بوده است. در حالی که در همین سال بازده بیت کوین ۱۴۸ درصد را نشان می دهد. پس از انتشار ویروس کرونا، قیمت بیت کوین در کل بازارها با سقوط چشمگیری مواجه شد. در حالی که قیمت اتریوم همچنان قدرتمند و استوار در بازارهای ارز دیجیتالی باقی ماند.

در آن زمان قیمت اتر تنها ۱۱۷ دلار بود. اما با رشد ۳۴۰ درصدی، موفق شده ارزش خود را به ۵۰۰ دلار برساند. البته در این زمان بیت کوین نیز موفق شده است رشد ۴۱۷ درصدی را تجربه کند.

در این رابطه می‌توانید خبر در صورتیکه قیمت اتریوم به بالای سیصد و هشتاد دلار برسد، احتمال سقوط آن بسیار کم می‌شود را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/ethereum-hits-500-for-the-first-time-since-june-2018-outperforming-bitcoin-ytd

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *