نمایان شدن قابلیت‌های اتریوم 2.0 به زودی؛ طبق اظهار خالق اتریوم

نمایان شدن قابلیت‌های اتریوم ۲٫۰ به زودی؛ طبق اظهار خالق اتریوم

نمایان شدن قابلیت‌های اتریوم ۲٫۰ به زودی؛ طبق اظهار خالق اتریوم ؛ خالق ارز دیجیتالی اتریوم، ویتالیک بوترین اعلام نمود، زودتر از ان که کارشناسان انتظار داشتند، به روز رسانی اتریوم ۲٫۰ اعلام خواهد شد. می توانید قابلیت های این ارز دیجیتالی را به زودی مشاهده کنید. طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شد، بنیانگذار اتریوم در جلسه انلاینی حاضر شد و در خصوص اتر چندین سوال را پاسخ داد.

در طی این جلسه، که توسط تیم تحقیقات اتریوم ۲٫۰  برگزار می شد، بوترین بیان کرد هر چه می خواهید از من بپرسید. او اظهار داشت که در مدت زمان کوتاهی پس از پیاده سازی به روز رسانی اتریوم، شاهد تغییرات قابل توجهی بر روی این ارز دیجیتالی خواهید بود.

نمایان شدن قابلیت‌های اتریوم ۲٫۰ به زودی؛ طبق اظهار خالق اتریوم

بوترین در روز چهارشنبه به صورت خصوصی بیان نمود که ادغام این ارز دیجیتالی سریع تر رخ خواهد داد و یکی از قابلیت های این ارز به روز شده، پشتیبانی از ۱۰۰ هزار تراکنش در ثانیه می باشد. شبکه اتریوم در سالهای اخیر، به دلیل افزایش فعالیت ها و حجم تراکنش ها، با کندی شدیدی مواجه شده است.

یکی از این دلایل هجوم کاربران رمز ارز ها بر روی اتریوم بود که در سال ۲۰۱۷ منجر به کند شدن شبکه گردید. اما آنگونه که مشخص است، به روز رسانی اتریوم ۲٫۰ یک شاهکار برای مقیاس پذیری این ارز دیجیتالی به شمار می رود. زیرا به کاربران این اجازه را می دهد که در یک ثانیه، تراکنش های بیشتری را پردازش نمایند.

از سوی دیگر به روز رسانی اتریوم ۲٫۰ منجر به کوچ کردن الگوریتم های اجماع ماینینگ به اثبات سهام می شود. پس از اتفاق چندین بار وقفه در راه اندازی این سیستم، تیم اتریوم اعلام نموده اند که در ۱ سپتامبر سال جاری فاز صفر اتریوم جدید راه اندازی خواهد گردید.

در این فاز اثبات سهام ارز دیجیتالی اتریوم فعال خواهد شد. اما هنوز در خصوص راه اندازی فاز یک این ارز زمان خاصی مشخص نشده است.

در این رابطه می‌توانید خبر ویتالیک بوترین خبر از سرمایه‌گذاری در نسخه دوم شبکه اتریوم را داد را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/eth-2-0-benefits-will-come-faster-than-people-expect-vitalik-says-in-ama

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *