شرکت‌های بزرگ تولیدکننده دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال اعلام کرد که فروش عمده دستگاه‌های جدید به پایان رسیده است

شرکت‌های بزرگ تولیدکننده دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال اعلام کرد که فروش عمده دستگاه‌های جدید به پایان رسیده است

شرکت‌های بزرگ تولیدکننده دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال اعلام کرد که فروش عمده دستگاه‌های جدید به پایان رسیده است ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در بیانیه ای جدید و جداگانه اعلام کرده اند که فروش عمده دستگاه های استخراج ارزهای دیجیتال به پایان رسیده است و فروش عمده بعد در اردیبهشت سال آینده رخ خواهد داد. بیت مین، میکرو بی تی و برخی دیگر از شرکت ها ها همگی این بیانیه را به طور هماهنگ منتشر کرده اند.

بیت مین در وب سایت رسمی خودش نوشته است که دستگاه های اس ۱۹ و اس تی ۱۹ را که خریداران در طی چند هفته گذشته خریده اند احتمال در ماه جولای ۲۰۲۱ تحویل می گیرند. این شرکت اعلام کرده است که تمامی دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال خود را به فروش رسانده است و خریداران باید حداقل تا اردیبهشت سال آینده منتظر فروش عمده باشند. همچنین شرکت میکرو بی تی هم در وب سایت خودش تقریبا بر روی تمامی دستگاه ها برچسب اتمام موجودی را چسبانده است.

شرکت‌های بزرگ تولیدکننده دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال اعلام کرد که فروش عمده دستگاه‌های جدید به پایان رسیده است

در اقدامی مشابه، این شرکت اعلام کرده است که دیگر ظرفیت پذیرش سفارش های جدید را ندارد و خریداران باید تا اواسط سال میلادی آینده صبر کنند. در پی افزایش قیمت بیت کوین در طول این سه ماه، خریداران دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال افزایش بی سابقه ای پیدا کرده اند. در حال حاضر بازار خرید دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال بسیار داغ است و تامین کنندگان انتظار چنین فروش سریعی را نداشتند.

میکرو بی تی گفته است که ما تراشه های فراوانی به سامسونگ سفارش داده ایم و اگر بتوانیم آنها را سریع تر دریافت کنیم، می توانیم دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال را سریع تر از موعد مقرر به دست خریداران برسانیم. همچنین احتمال می رود در آینده ای نزدیک قیمت این دستگاه ها افزایش یابد.

در این رابطه می‌توانید خبر اطلاعاتی درباره طرح خوداظهاری دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://www.theblockcrypto.com/post/84781/bulk-preorders-bitcoin-miners-spring-2021?utm_source=rss&utm_medium=rss

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *