تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین افزایش شدیدی یافته‌اند

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین افزایش شدیدی یافته‌اند

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین افزایش شدیدی یافته‌اند ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، در حال حاضر تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به یک ۱٫۱۸ میلیون عدد رسیده است و آخرین باری که شاهد این تعداد آدرس فعال بودیم مربوط به سال ۲۰۱۷ می‌شود. هانس هاگ یکی از مدیران ارشد شرکت ایکیگای به تازگی داده‌های کوین مترکیس را در در وبلاگ خود منتشر کرده است.

او در پست جدیدش نوشته که آدرس‌های فعال بیت کوین از مرز یک میلیون و صد و هشتاد و هشت هزار عبور کرده‌اند. او در ادامه بیان کرد که تعداد بسیاری زیادی از آدرس‌های قدیمی بیت کوین دوباره وارد چرخه شده اند و در حال حاضر فعال‌اند. به گفته هاگ احتمالاً قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به قیمت بیست هزار دلار می‌رسد و روز به روز تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین رو به افزایش هستند.

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین افزایش شدیدی یافته‌اند

با وجود اینکه تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین افزایش یافته است، اما هنوز کارمزد تراکنش‌های این ارز دیجیتال افزایش نیافته‌اند و هم اکنون کارمزد هر تراکنش برابر با ۶٫۷ دلار است. در سال ۲۰۱۷ زمانیکه تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به این مقدار رسیده بود، کارمزد هر تراکنش پنجاه و پنج دلار بود.

البته کارشناسان می‌گوید که کارمزد تراکنش‌های این ارز دیجیتال افزایش شدیدی پیدا می‌کند و در حال حاضر طبق آمار و ارقام منتشر شده نود و نه درصد از آدرس فعال بیت کوین از زمانیکه قیمت این ارز دیجیتال سد مقاومتی پانزده هزار و دویست دلار را شکسته است، سود ده بوده‌اند. براساس شاخص‌های یو تی اکس او بسیاری از سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال علاقه‌ای به فروش بیت کوین‌های خود ندارند. تمایل به نگهداری بیت کوین در حال حاضر به بالاترین سطح خود در طول چند سال اخیر رسیده است.

در این رابطه می‌توانید خبر طبیعی‌ترین رشد قیمت بلاک چین بیت کوین ؛ تحلیلگر مشهور: اصلاح شدیدی رخ نمی‌دهد را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://decrypt.co/47783/bitcoin-sees-big-spike-in-number-of-active-addresses

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *