تنها 3.4 میلیون بیت کوین دیگر باقی مانده است

تنها ۳٫۴ میلیون بیت کوین دیگر باقی مانده است ؛ دو برابر شدن قیمت ارز بیت کوین بعد از هاوکینگ

تنها ۳٫۴ میلیون بیت کوین دیگر باقی مانده است ؛ پس از هاوکینگ که در ماه مه رخ داد، قیمت ارز بیت کوین موفق شد دو برابر شود. طبق گزارشی که پلتفرم تحلیل داده چینالیسیس منتشر نموده است، بخش اعظم این رشد قیمتی به دلیل افزایش سیری ناپذیری اشتهای سرمایه گذاران در این شبکه بوده است.

گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شده است، اظهار می دارد که پس از سومین رویداد هاوکینگ، قیمت این ارز دیجیتالی موفق شد افزایش دو برابری را تجربه کند. به طور دقیق تر باید بیان نماییم که قیمت ارز بیت کوین بیش از ۱۱۰ درصد رشد را تجربه کرده است.

این ارز دیجیتالی که در تاریخ ۲۲ مه دارای ارزشی معادل ۸٫۵۶۶ دلار بود، موفق شد در تاریخ نگاری این مطلب به قیمتی معادل ۱۸٫۶۱۰ دلار برسد.

تنها ۳٫۴ میلیون بیت کوین دیگر باقی مانده است ؛ افزایش قیمت ارز بیت کوین طبق گزارش شرکت چینالیسیس

گزارشی که شرکت تحلیل داده های ارز دیجیتال چینالیسیس در تاریخ ۱۹ نوامبر منتشر نموده است، بیان می کند که پس از هاوکینگ، قیمت بیت کوین با تغییر چشمگیری مواجه شده است. این شرکت همچنین بیان نموده است که دارایی های بیت کوین را باید به دو دسته نقدینه و غیر نقدینه تقسیم نمود.

بیت کوین هایی که غیر نقدینه می باشند، به کیف پول سرمایه گذاران تعلق دارد که این ارز دیجیتالی را نگه می دارند. این کیف پول ها و بیت کوین ها کمتر از ۲۵ درصد می باشند. اما موجودی دیگر کیف پول ها را باید در دسته بیت کوین های نقدینه قرار دهیم. که توسط معامله گران نگهداری می شود.

طبق داده های منتشر شده از سوی چینالیسیس، بیت کوین های که برای سرمایه گذاران تازه وارد در دسترس می باشد، کاهش یافته است. به همین دلیل این مسئله باعث افزایش قیمت ارز بیت کوین در جهان گردیده است. احتمالا تعداد بیت کوین های نقدینه در حال حاضر برابر با ۳٫۴ میلیون واحد می باشد.

در این رابطه می‌توانید خبرهای آرامش پیش از طوفان؛ رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰٫۰۰۰ دلار در طی سه ماه و ارزش ۹۸ درصد از بیت کوین ها از زمانی که خریداری شده اند بیشتر ارزش دارند را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-price-doubles-since-the-halving-with-just-3-4m-bitcoin-left-for-buyers

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *