بیت کوین ارزشمندتر از شرکت مستر کارت

بیت کوین ارزشمندتر از شرکت مستر کارت

بیت کوین ارزشمندتر از شرکت مستر کارت ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر از ارزش شرکت مسترکارت جلو زده است و هم اکنون این ارز دیجیتال جایگاه پانزدهم جدول شرکت های بزرگ جهان را تصاحب کرده است. قیمت بیت کوین به هجده هزار و ششصد دلار رسیده است و هم اکنون ارز بازار این ارز دیجیتال بیش از سیصد و چهل و شش میلیارد دلار تخمین زده شده است.

براساس داده های است دش، بازار این ارز دیجیتال تنها در طی یک روز چهار درصد افزایش یافته است و در حال حاضر ارزش بازار مسترکارت هم ۰٫۷ درصد سقوط کرده است و حالا مسترکارت در جایگاه شانزدهم جدول قرار گرفته است. ارزش بازار یعنی ارزش دلار تمام سهام یک شرکت خصوصی اما در زمینه بیت کوین ارزش بازار یعنی مجموع قیمت تمام بیت کوین های موجود در بازار ارزهای دیجیتال.

بیت کوین ارزشمندتر از شرکت مستر کارت

هرچه قیمت این ارز دیجیتال افزایش یابد و تعداد بیت کوین های استخراج شده هم بیشتر شوند، ارزش بازار این ارز دیجیتال هم افزایش می یابد. اگر ارزش این ارز دیجیتال به همین شکل ادامه پیدا کند. ارزش بازار آن از بسیاری از شرکت های بزرگ دیگر هم پیشی می گیرد. هم اکنون بیت کوین با جی پی مورگان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه بانکداری تنها چهار میلیارد دلار اختلاف دارد.

ارزش شرکت های بسیار بزرگی هم اکنون بسیار کمتر از این ارز دیجیتال است مانند: انویدیا، والت دیزنی، کوکاکولا و پی پل. در چهار روز گذشته بازار این ارز دیجیتال اوضاع بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است و شاهد بودیم که ارزش این بازار از سیصد و سی میلیارد دلار دلار به سیصد و چهل و شش میلیارد دلار رسیده است. یکی از مهم ترین دلایل افزایش قیمت بیت کوین سرمایه گذاری شرکت های بزرگی مانند میکرو استراتژی و استون ریج بوده است.

در این رابطه می‌توانید خبر بستر رمزارز ی مسترکارت برای بانک‌های مرکزی را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://decrypt.co/48861/bitcoin-now-has-a-greater-market-cap-than-mastercard

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *