بروزرسانی تپ روت مورد قبول جامعه بیت کوین واقع شد

بروزرسانی تپ روت مورد قبول جامعه بیت کوین واقع شد

بروزرسانی تپ روت مورد قبول جامعه بیت کوین واقع شد ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، پنج عدد از بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین اعلام کرده اند که از بروزرسانی تپ روت پشتیبانی می کنند. در حال حاضر پنجاه و چهار درصد از هش ریت تمام شبکه بیت کوین توسط این پنج استخر واقع می شود. بروزرسانی تپ روت باعث بهبود مقیاس پذیری و پروتکل های حریم خصوصی این ارز دیجیتال می شود.

چند روز پیش استخراج استخراج انت پول که شرکت بیت مین مدیریت آن را برعهده دارد، اعلام کرد که از بروزرسانی تپ روت حمایت می کنند و حالا با پیوستن این استخر به جمع پنج استخر بزرگ دیگر، بیشتر جامعه بیت کوین حامی این بروزرسانی هستند. استخر استخراج بایننس تنها استخر بزرگی است که به دلایلی پشتیبانی خود را بروزرسانی تپ روت اعلام نکرده است.

بروزرسانی تپ روت مورد قبول جامعه بیت کوین واقع شد

بروزرسانی تپ روت

دنیل فرامکین که یکی از نویسنده های اسلاش پول است در این باره می گوید که بقیه استخرها نمی دانند چرا بایننس چنین مقاومتی از خود در برابر بروزرسانی تپ روت نشان می دهد و بایننس هم در مقابل پاسخ قابل قبولی هنوز درباره این مخالفت ها ارائه نکرده است. فرامکین در ادامه بیان کرد که این بروزرسانی باید بدون سر و صدا و یکدفعه انجام شود تا در صورت شکست تاثیر منفی ای بر بازار بیت کوین نگذارد.

در سال ۲۰۱۷ بروزرسانی سگویت تواکس معرفی شد و ماینرهای زیادی از آن حمایت کردند اما با شکست مواجه شد و تاثیر بسیار بدی بر بازار بیت کوین گذاشت. فرامکین در بخشی دیگری از حرف های اظهار داشت که در حال حاضر ماینرهای زیادی از این بروزرسانی حمایت نکرده اند و شاید آنها هنوز خاطرات بد گذشته را از یاد نبرده باشند. همچنین استخر استخراج بایننس هم هنوز قرار است درباره حمایت نکردن خود بیانیه ای بدهد و البته شاید نظرشان تغییر کند. در حال حاضر چهل و شش درصد از جامعه بیت کوین هنوز به طور قاطع تصمیم خود را در این باره اعلام نکرده اند.

در این رابطه می‌توانید خبر بروزرسانی بزرگ حریم خصوصی مونرو توسط توسعه‌دهندگان را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://www.coindesk.com/bitcoin-miners-taproot-schnorr-support

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *