پلتفرم جدید بایننس

پلتفرم جدید بایننس با ارزش ۱۰۰ میلیون دلار آغاز به کار کرد

بایننس با ارایه پلتفرم جدید غیرمتمرکز خود به دنبال رسیدن به امور مالی غیرمتمرکز است. غول مبادلات کریپتوکارنسی ۱۰۰ میلیون دلار برای پشتیبانی از پروژه‌های DeFi در BSC هزینه می‌کند.

مدیرعامل بایننس چنگپنگ ژائو، پلتفرم جدید بایننس را در اجلاس “دنیای دفی” در روز پنجشنبه اعلام کرد. در واقع این موضوع پلی بین DeFi و CeFi است که به ادغام بین صرافی بایننس و BSC و زنجیره عمومی متعلق به بایننس می‌انجامد.

پلتفرم جدید بایننس

بر اساس اخبار روز پنجشنبه کاربران بایننس می‌توانند از عناصر CeFi مانند معاملات آتی، پس‌انداز، سهام DeFi، جمع‌آوری DeFi، وام DeFi، سازندگان اتوماتیک بازار، استخراج نقدینگی بهره‌مند شوند. پلتفرم جدید بایننس، کاربران بایننس را هدف قرار داده که قصد دارند بدون خروج از سیستم عامل متمرکز در DeFi شرکت کنند.

طبق این پلتفرم جدید، دارندگان توکن بومی بایننس به نام بی ان بی، می‌توانند در هنگام مشارکت در سهام BSC، از حقوق بیشتری در زمینه حاکمیت غیرمتمرکز بی اس سی، که از سازوکار اجماع Proof-of-Stake Authority (PoSA) استفاده می‌کند، برخوردار شوند. از آنجا که صرافی رمزنگاری محبوب برای اولین بار در آوریل ۲۰۱۹ با مبادله غیرمتمرکز خود وارد DeFi شد، بایننس به گسترش رد پای خود در این فضا ادامه داد.

در اوایل این ماه، بایننس محصولی را به نام لانچ پول Launchpool معرفی كرد تا این محصول راهی برای درآمدزایی و دستیابی به سود در دفی، برای کاربران باشد. این برنامه همچنین یک پلتفرم به نام DeFi Uniswap راه اندازی کرده است که امکان تجارت با یک سازنده اتوماتیک بازار (AMM) را فراهم می‌کند. همانطور که اشاره شده این شرایط جدید امکانات متعددی را برای کاربران ایجاد کرده و می‌توانند با استفاده از این عناصر سود زیادی را کسب کنند.

منبع:

https://www.coindesk.com/binances-cefi-and-defi-100-million-fund

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *