صرافی بایننس در کشور ترکیه

یک شعبه از صرافی بایننس در ترکیه راه اندازی شد

صرافی بایننس در ترکیه شرایطی را مهیا کرده تا مردم این کشور بتوانند از خدمات معاملات ارز دیجیتال استفاده کنند و به پول آن‌ها که لیر ترکیه است به معامله بپردازند. بایننس شعبه ترکیه اعلام کرده است که ارزهای معاملاتی بیت کوین ، تتر، اتریوم ، XRP، بایننس کوین و استیبل کوین را به لیر ارائه می‌دهد و متقاضیان می‌توانند توسط انواع ارزهای دیجیتالی به معامله بپردازند.

البته ناگفته نماند که این زیر صرافی زیر مجموعه جدید بایننس بوده و توسط یک شرکت مستقل به نام BN Teknoloji A.S اداره می شود. یکی دیگر از قابلیت‌های شعبه ترکیه این صرافی این است که می‌تواند از طریق بایننس کلود، نقدینگی را افزایش دهد.

صرافی بایننس در ترکیه

جالب است بدانید ترکیه یکی از کشورهایی است که بالاترین سطح ارزهای دیجیتالی را به خود اختصاص داده است. یعنی معاملات ارزی در ترکیه مسئله‌ای جاافتاده است و با آن آشنایی دارند. به گونه‌ای که ۱۶ درصد شهروندان این کشور در سال ۲۰۱۹ به تهیه انواع ارزهای دیجیتالی پرداخته و از آن‌ها بهره برده‌اند.

چان پنگ ژائو مدیر عامل شرکت بایننس در خصوص این سوال که آیا شعبه طرافی بایننس در ترکیه با قوانین داخلی این طرافی مطابقت دارد یا خیر گفت: پلتفرم پیاده‌سازی شده در صرافی، ترکیه زیر سایه قوانین مربوط به پولشویی و احراز هویت بوده و از این جهات نگرانی ندارد.

وی ادامه داد: بایننس تی آر بیانیه‌های مالی خود را با توجه به قوانین داخلی آماده کرده و شعبه ترکیه ششمین صرافی از زیرمجموعه صرافی‌های بایننس در این کشور پهناور خواهد بود. این صرافی یک خبر خوب برای کسانیکه می خواهند در کشور انگلستان به معامله مشغول شوند ارائه کرد که به زودی بایننس در کشور انگلستان رونمایی خواهد شد و کارهای آن تا سال ۲۰۲۱ به اتمام می‌رسد.

در این رابطه می‌توانید خبرهای مزایای اول بودن در جنگ راه ‌اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی در چین و پس از ۶۳ روز برای اولین بار قیمت بیت کوین به زیر کف ده هزار دلار نرسید را نیز مطالعه کنید

منبع:

https://www.coindesk.com/binance-crypto-lira-turkey-exchange

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *