بروزرسانی هاردفورک در شبکه اصلی بایننس چین

بروزرسانی هاردفورک در شبکه اصلی بایننس چین

قبل از هر مسئله ای لازم است بدانید شبکه بایننس چین یک نرم افزار بلاک چین است که توسط صرافی بایننس و جامعه پیرامون آن توسعه یافته، که این شبکه در ماه آگوست ساعت ۶ در هارد فورک به روز رسانی می شود. بر اساس گزارشاتی که در وبسایت این شرکت منتشر شده، این موسسه در روز ۲۳ ماه آگوست قصد دارد فول نودهای اجرا کننده این شبکه، نسخه نرم افزار قدیمی را به نسخه ۰٫۸٫۰ تغییر دهد و در تاریخ هارد فورک بیان شده به اجرا درآورد.

البته ناگفته نماند که تغییر در نسخه بر روی توکن های BNB و صرافی های غیر متمرکز بایننس تاثیری نخواهد داشت و کار آنها را مختل نخواهد کرد. گرچه کسانی که در فول نودهای بلاک چین این صرافی آنلاین و بین‌المللی بایننس فعالیت داشتند برای پیشگیری از قطع شدن ارتباطات و جلوگیری از ایجاد خطا در ارسال تراکنش باید دستور عمل های جدید و به روزرسانی شده را اجرا کنند. جالب است بدانید به روز رسانی نسخه جدید به نام چارلز داروین، نظریه پرداز فرگشت نام گرفته است. اما انتظارها به اینگونه است که این آپدیت، آیتم های منطق تجاری شامل انتقال میان زنجیره ای، استینگ بی ان بی، نظارت روی بلاک چین برای بلاک چین هوشمند بایننس را به خوبی مدیریت کند.

خدمات کیف پول بایننس چین

افرادی که فراهم کننده یا مصرف کننده خدمات کیف پول بایننس چین بودند، باید به استکینگ یا مشخصات جدید بیزینس مدل میان زنجیره ای دقت زیادی داشته باشند. شایان ذکر است که ورژن جدید این کیف پول، پاداش های عرضه شده استینگ که یک ایراد به حساب می آمد را در روزهای اخیر برطرف خواهد کرد. بر اساس گزارش های اعلام شده، این بایننس چین در آوریل امسال یک بلاک چین مبتنی بر هوشمند را پیاده سازی کرده است تا توسعه دهندگان بتوانند برنامه های غیر متمرکز را به اجرا درآورند. گفته ها حاکی از آن است که بلاک چین هوشمند قصد نداشت توکن را به عنوان پاداش بلاک فراهم کند. در مقابل، این امتیازات در کارمزدهای تراکنش بلاکچین ارائه می شود.

https://cointelegraph.com/news/binance-chain-runners-should-be-aware-of-mainnet-hard-fork-upgrades?utm_source=Telegram&utm_medium=social

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *