کارمزدهای بیت کوین به بالاترین سطح خود از سال 2018 رسیدند!

کارمزدهای بیت کوین به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۱۸ رسیدند!

کارمزدهای بیت کوین به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۱۸ رسیدند! ؛ طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، چند روز پیش کارمزدهای بیت کوین به چهارده دلار رسیدند و از آخرین باری که نرخ کارمزد تراکنش‌های بیت کوین به این حد رسیده بود ژانویه سال ۲۰۱۸ بود.

همانطور که می‌دانید قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود از سال ۲۰۱۸ رسیده است و این خبر باعث خوشحالی معامله‌گران زیادی در سر تا سر جهان شد، اما این افزایش قیمت یک خبر بد را هم به همراه داشت و آن این بود که کارمزدهای بیت کوین به حدود چهارده دلار رسیدند.

در ژانویه سال ۲۰۱۸ کارمزدهای بیت کوین به این حد رسیدند و اگر خاطرتان باشد در اکتبر همان سال این کارمزدها سقوط کردند و به یک و نیم دلار رسیدند. در حال حاضر قیمت بیت کوین روندی صعودی به خود گرفته است و ظاهراً به این زودی‌ها قرار نیست پایین بیاید. تنها در ماهی که سپری کردیم قیمت بیت کوین سه هزار و پانصد دلار افزایش یافت و البته کارمزدهای بیت کوین هم همراه آن افزایش یافتند.

کارمزدهای بیت کوین به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۱۸ رسیدند!

زمانیکه نرخ کارمزدهای بیت کوین افزایش می‌یابد به این معناست که شبکه شلوغ شده است و زمانی شبکه شلوغ می‌شود که ماینرها توانایی پردازش به موقع درخواست‌های کاربران را نداشته باشند در نتیجه کارمزدهای بیت کوین هم افزایش می‌یابد. در این شرایط فعالیت ماینرها افزایش می یابد و آن‌ها به منظور جبران افزایش ماینینگ رو به بالا بردن کارمزد انتقال می‌آورند.

معمولاً با افزایش قیمت بیت کوین افراد بیشتری وارد می‌شوند به همین خاطر ماینرها کارمزدها را افزایش می‌دهند و با این کار تنها افرادی که درخواست‌های فوری دارند حاضر به پرداخت چنین کارمزدی می‌شوند. تابستان امسال هم شاهد افزایش نرخ کارمزدهای اتریوم بودیم و در آن زمان به دلیل استقبال زیادی که از دیفای به عمل آمده بود این اتفاق رخ داد.

در این رابطه می‌توانید خبرهای کارمزدهای اتریوم به پایین‌ترین سطح خود در سه ماه اخیر رسیدند و افزایش کارمزدهای اتریوم تا دو برابر به دلیل افزایش ظرفیت استخراج را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://decrypt.co/46839/as-bitcoin-reaches-jan-2018-prices-so-do-transaction-fees

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *