انتقال ارز دیجیتالی بیت کوین دوران ساتوشی

انتقال ۳۰ میلیون دلار ارز دیجیتالی بیت کوین از زمان ساتوشی ناکاموتو

انتقال ۳۰ میلیون دلار ارز دیجیتالی بیت کوین از زمان ساتوشی ناکاموتو ؛ در طی روزهای اخیر شاهد وقوع اتفاق نادری بودیم. حدود ۳۰ میلیون دلار ارز دیجیتالی بیت کوین که به زمان ساتوشی مربوط بود، منتقل گردید. هنوز نمی‌دانیم صاحب این میزان ارز دیجیتالی، از انتقال سرمایه خود چه هدفی دارد.

طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شده است، قبلاً بیش از ۳۰ میلیون دلار بیت کوین، در کیف پول‌های ساتوشی به صورت راکد نگهداری می‌شدند، که منتقل گردیدند. این میزان ارز دیجیتالی بیت کوین در تاریخ شنبه و یکشنبه، از طریق انجام چهار معامله منتقل شدند.

در این رابطه می‌توانید خبر انتقال یازده میلیون بیت کوین مربوط به زمان حضور ساتوشی ناکاموتو را نیز مطالعه کنید

انتقال ۳۰ میلیون دلار ارز دیجیتالی بیت کوین از زمان ساتوشی ناکاموتو

انتقال ارز دیجیتالی بیت کوین دوران ساتوشی

این بیت کوین‌ها را که با نام بیت کوین‌های دوران ساتوشی شناخته می‌شوند، برای اولین بار در طول تاریخ ارزهای دیجیتالی، روز جمعه منتقل شدند. در طی این انتقال نیز ۵۰ سکه با ارزش تقریبی بیش از ۷۰۰ هزار دلار، به درون این ادرس منتقل گردید.

به صراحت می‌توانیم بگوییم این ۵۰ سکه از ارز دیجیتالی بیت کوین، از تاریخ ۲۰۱۰ تاکنون به صورت راکد بوده‌اند. آنگونه که بیان شده است، در روز شنبه نیز قرار است ۵۰ بیت کوین دیگر که به بیان کاربران تاکنون در خواب به سر می‌بردند، به شبکه منتقل شوند.

ارزش این میزان بیت کوین که وارد شبکه می‌شوند، برابر با ۱۵٫۵ میلیون دلار هستند. تاکنون ارز دیجیتالی بیت کوین دوران ساتوشی که به شبکه منتقل شده‌اند یا به اصطلاح بیدار شده‌اند، به ارزش تقریبی ۳۲٫۶ میلیون دلار رسیده‌اند.

هنوز اطلاعاتی در خصوص این که چه کسی این میزان ارز بیت کوین را به شبکه منتقل نموده است و این که علت این انتقال چیست، در دست نمی‌باشد. اما می‌توانیم یکی از دلایل انتقال این میزان بیت کوین را در تاریخ کنونی، چنین بیان نماییم که در سال ۲۰۱۰ این بیت کوین‌های استخراج شده، ارزی کمتر از بادام زمینی داشته‌اند. از این رو پس از گذشت ده سال منتقل شده‌اند.

منبع:

https://decrypt.co/47582/another-mysterious-satoshi-era-bitcoin-move-15-5-million-transfer

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *