ارز Keep 3r موفق به رشد 2000 درصد در چند ساعت شد

جدیدترین توکن بنیان‌گذار فایننس؛ ارز Keep 3r موفق به رشد ۲۰۰۰ درصد در چند ساعت شد

ارز Keep 3r که در اصل جدیدترین توکن یرن فایننس به شمار می‌رود، موفق شد تنها بعد از چند ساعت پس از عرضه، با افزایش قیمتی معادل ۲۰۰۰ درصد رشد مواجه شود. طبق گزارشی که توسط کوین تلگراف منتشر شده است، بنیانگذار یرن فایننس، آندره کرونجی توکن جدیدی را طراحی نمود، که پس از مدت زمان کوتاهی موفق شد توسط فامرها به سود بالایی دست یابد.

این توکن که با نام ارز Keep 3r شناخته می‌شود، تازه ترین پروژه کرونجی به شمار می‌رود. این شبکه در بازار غیر متمرکز اوج گرفته و از قراردادهای هوشمند نیز پیروی می‌کند. تنها چند ساعت پس از عرضه این توکن، فارمرهای بسیاری به سمت آن هجوم آوردند.

همین افزایش تقاضا منجر شده تا بهای ارز Keep 3r در عرض چند ساعت با رشد بیش از ۱۸۰ دلاری مواجه شود.

ارز Keep 3r موفق به رشد ۲۰۰۰ درصد در چند ساعت شد

افزایش قیمت ارز Keep 3r

طبق گزارش منتشر شده، در دقایق ابتدایی که توکن KP3R عرضه شد، بهای آن به محدوده ۱۰ دلار رسید. اما پس از  آن که نقدینگی بسیاری از کاربران به سوی این توکن سرازیر شد، منجر شد تا در عرض چند ساعت این ارز دیجیتالی به قیمتی حدود ۲ هزار درصد برسد.

اکنون ارزش ارز Keep 3r برابر با ۳۵ میلیون دلار می باشد. البته در تاریخ نگارش این مقاله، این توکن در محدوده ۱۷۵ دلاری معامله می شد. بیشتر معامله‌گرانی که موفق شدند در دقایق اولیه عرضه این ارز دیجیتالی اقدام به خرید آن نمایند، توانستند سود بسیار زیادی را به دست آورند.

البته باید این نکته را نیز بیان نماییم که این توکن بسیار سفته بازانه می‌باشد، که همین مسئله نیز ممکن است منجر شود تا تمامی سرمایه‌های کاربران از دست رود. به همین دلیل بیشتر کاربران در طی گذشت زمان ممکن است از سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتالی منصرف شوند.

در این رابطه می‌توانید خبرهای ارزش ۹۸ درصد از بیت کوین ها از زمانی که خریداری شده اند بیشتر ارزش دارند و تحلیل و پیش بینی سطح بعدی قیمت بیت کوین چیست؟ را نیز مطالعه کنید.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/andre-cronje-s-new-kp3r-token-surges-2000-in-hours

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *