احتمال ادامه روند صعودی شبکه بیت کوین

احتمال ادامه روند صعودی شبکه بیت کوین

احتمال ادامه روند صعودی شبکه بیت کوین ؛ در طی روزهای اخیر شاهد سطح حمایتی قوی شبکه بیت کوین از قیمت ۱۵ هزار دلاری خود بوده ایم. اما آنگونه که داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می دهند، ممکن است این روند، حرکت صعودی خود را طی نموده حتی به بیش از ۱۶ هزار دلار نیز برسد.

طبق گزارش منتشر شده از سوی کوین تلگراف، قیمت ارز دیجیتالی شبکه بیت کوین در تاریخ ۶ نوامبر به آستانه ۱۵٫۹۶۰ هزار دلار رسید. به گونه‌ای که ما شاهد هستیم این ارز دیجیتالی در حال حاضر در سطح حمایت خود یعنی قیمت ۱۵٫۰۰۰ دلاری قرار گرفته است.

تحلیلگران بسته به ۴ شاخص درون زنجیره‌ای، بر این عقیده هستند که ممکن است این روند صعودی شبکه بیت کوین همچنان ادامه داشته و حتی به قله ۱۶ هزار دلاری نیز برسد.

دلایل احتمال ادامه روند صعودی شبکه بیت کوین

دلایل ادامه یافتن روند صعودی شبکه بیت کوین

چهار شاخص اصلی که تحلیلگران با استناد به آن‌ها، احتمال رشد قیمت بیت کوین را تخمین زده‌اند عبارتند از:

• افزایش تعداد دست‌های قدرتمند

• کاهش ذخایر بیت کوین در صرافی‌ها

• سودهایی که محقق نشده‌اند

• افزایش بیت کوین‌هایی که جابجا نشده‌اند

طبق گزارشات ارائه شده جدید، از تاریخ ۱۱ فوریه سال ۲۰۱۹ تاکنون، ذخایر شبکه بیت کوین در صرافی‌ها، از ۲٫۹۶ میلیون، به ۲٫۴۱ میلیون واحد رسیده است. این کاهش ذخایر بیت کوین در صرافی‌ها، منجر شده تا روند صعودی قیمت بیت کوین رخ دهد.

از طرف دیگر در تاریخ ۹ سپتامبر، بورلاژ بیان نمود که بیت کوین‌هایی که هنوز جابجا نشده‌اند، بیش از ۶۳ درصد از کل بیت کوین‌ها را در بر می‌گیرند. البته از آن تاریخ تاکنون این میزان با کاهش ۱ درصدی مواجه شده و در حال حاضر بیت کوین‌های جابجا نشده به ۶۲ درصد رسیده‌اند. که در پی رشد قیمت شبکه بیت کوین این مسئله نیز می‌تواند به نوبه خود نشانه‌ای مثبت تلقی شود.

در این رابطه می‌توانید خبر مخالفت نانسی پلوسی با بسته حمایتی ۱٫۸ تریلیون دلاری ترامپ و تاثیر آن بر بازار رمزارزها را نیز مطالعه کنید.

منبع:
https://cointelegraph.com/news/4-on-chain-metrics-suggest-bitcoin-price-rally-may-not-stop-at-16-000

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *